Особливості вибору передпускових обігрівачів Лунфей

01 грудня 2022, 23:31

Як тільки настає зимова пора, у автомобілістів з’являється загальна і дуже важлива проблема — вчасне й повне прогрівання машини. Якщо обігрівати авто природним способом, то пройде багато часу та будуть  витрачені зайві сили. Інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонуємо вашій увазі передпусковий підігрівач LONGFEI. Це гарний варіант прогріти двигун транспортного засобу. Складається даний пристрій із металевого корпусу, насоса та нагрівального елемента.

Як працює передпусковий підігрівач Лунфей

Працює передпусковий підігрівач LONGFEI 220в досить просто: спеціальним елементом нагрівається антифриз, після чого насосом розподіляється тепло по системі охолодження. У такий спосіб і прогрівається двигун. Завдяки запобіжникам передпусковий підігрівач LONGFEI запобігає перегріву системи.

Характерною особливістю даної моделі є автоматичне нагрівання. Встановлювати агрегат можна не лише на вітчизняні автомобілі, а й на іноземні марки машин. У монтажі немає нічого складного. Автономний передпусковий підігрівач ЛУНФЕЙ витримує навіть найнижчі градуси морозу.

Особливості підігрівача Лунфей

До ключових переваг передпускового підігрівача салону ЛУНФЕЙ можна віднести:

  • агрегат досить легку вагу, що спрощує встановлення. Розміри варіюються 80x82x182 мм, 80x77x118 мм, 80x80x188 мм;
  • сам пристрій виконаний із застосуванням міцних металів, що збільшує експлуатаційний термін;
  • є відцентровий насос, який відповідає за циркуляцію рідини у приладі;
  • завдяки датчику контролю температури агрегат не перегріватиметься;
  • виробник гарантує якісну роботу щонайменше 2 тисячі годин.

Підігрівачі дизельного палива ЛУНФЕЙ — це вигідне рішення для транспортного засобу. Якщо ви самі встановлюватимете пристрій, то потрібно пам’ятати, що котел монтується під розширювальним баком. Не забувайте добре пригвинтити шланг і дроти, щоб уникнути їх шліфування. Чим якісніший ви встановите агрегат, тим довше він вам прослужить. Також варто підкреслити, що не можна здійснювати запуск нагріву та двигун в один і той же час. Нагрівач потрібно вмикати заздалегідь, щоб підготувати двигун.

Фахівці інтернет-магазину «Болгарка.укр» завжди готові підказати та допомогти кожному покупцю з оптимальним вибором потрібної вам моделі підігрівача. Також наші спеціалісти розкажуть про всі особливості обраного вами товару та подробиці підключення.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі