Навушники Apple AirPods Pro 2

02 січня 2023, 13:32
Навушники Apple AirPods Pro 2

Навушники AirPods Pro 2: що нового та чи варто купувати

Хоча зовні навушники Apple AirPods Pro 2 не сильно відрізняються від попередньої моделі, в них додано кілька важливих технологій. Якість звуку в AirPods Pro 2 підвищилася, активне шумозаглушення стало вдвічі кращим, а також з’явилися інші корисні функції.

Безумовно, багато з цих можливостей доступні лише власникам пристроїв від Apple. Однак, якщо у вас iPhone, аірподс 2 стануть ідеальними навушниками для насолоди музикою у найвищій якості.

Про переваги та особливості, якими володіють навушники Apple AirPods Pro 2, ми розповімо у нашій сьогоднішній статті.

Навушники Apple AirPods Pro 2: дизайн та зовнішній вигляд

До виходу Apple AirPods Pro 2-покоління ходили чутки, що у моделі буде абсолютно новий дизайн без «ніжки». Насправді все виявилося не так, бездротові навушники AirPods Pro 2 виглядають майже так само, як і попередня модель: компактний дизайн із довгастою «ніжкою» та змінними насадками, які ефективно блокують зовнішній шум. Особливо приємно, що Apple поклала в комплект ще одну пару насадок дуже маленького розміру для тих, у кого невеликі вушні канали.

На корпусі Apple AirPods 2 Pro з’явилися чорні області, і додані вони не для краси – тут встановлені акустичні отвори, завдяки яким ви краще чутимете свій голос під час розмов. Важить кожен навушник всього 5,3 грама, що дозволяє комфортно користуватися ними протягом тривалого часу.

Навушники Apple AirPods Pro 2

Навушники Apple AirPods Pro 2 не випадають із вух навіть під час інтенсивних тренувань. Крім того, у навушників та чохла для зарядки є захист IPX4 від поту та води, так що ця модель добре підходить для любителів спорту. Але оскільки повноцінного захисту від води немає, то плавати у яких не можна.

Як управляти навушниками AirPods Pro 2

Бездротові навушники Apple AirPods Pro 2 мають сенсорні панелі для керування, вбудовані в «ніжки», що робить управління максимально простим:

  • Одноразове натискання відповідає за паузу/відтворення та відповідь на дзвінок.
  • Подвійне торкання перемикає на наступний трек.
  • Потрійний тап сенсором – перемикає на попередній трек.
  • Натискання із утримуванням – дозволяє переключитися між активним шумопоглинанням та «прозорим» режимом.
  • Свайпи вгору і вниз по ніжці відповідають за регулювання рівня гучності.

Розумні функції навушників Apple AirPods Pro 2

Apple завжди забезпечувала зручну взаємодію між усіма своїми гаджетами, і навушники AirPods Pro 2 тут не стали винятком. Нам доступні всі зручні функції, якими славляться аірподси: підключення в один клік, автоматична пауза і відтворення, коли ви виймаєте і вставляєте навушник назад у вухо, а також виклик голосового помічника.

Крім того, навушники Apple  AirPods Pro 2 здатні швидко перемикатися на інше джерело звуку, яким ви починаєте користуватися. Це дуже зручно, якщо ви слухаєте музику на Mac, але хочете відповісти на дзвінок з iPhone. Звичайно, багато з цих функцій недоступні на Android-смартфонах, тому, щоб їх використовувати, вам потрібен гаджет від Apple.

Серед інших цікавих функцій можна назвати просторове аудіо. Для роботи цієї функції потрібен iPhone зі сканером Face ID, який згенерує карту ваших вух у просторі. Після цього об’ємний звук при русі голови повинен змінюватися так, ніби ви присутні при живому виконанні пісні або самі берете участь у фільмі, який дивитеся.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі