Найкращі сонячні електростанції для домашнього використання

03 липня 2024, 11:16

Ефективним способом досягти енергонезалежності у приватних домогосподарствах є використання альтернативної енергетики. Інтеграція автономних сонячних електростанцій для житла дає змогу забезпечити всі базові потреби в енергії. Окрім цього власник отримує ряд різнопланових вигід та переваг. 

сонячна електростанція для приватного будинку

СЕС для домогосподарств: тенденції галузі та переваги експлуатації

Власне джерело відновлювальної енергії – це стабільність електропостачання та уникнення таких факторів, як відключення, перебої внаслідок аварій чи стихійних лих. Доречно задуматись про купівлю сонячну електростанцію для приватного будинку користувачам в місцевості, де не проведена центральна електромережа.

Чому рекомендується встановити сонячні панелі для власного дому:

  • енергетична незалежність від зовнішніх постачальників;
  • зниження або повна відсутність витрат на оплату електрики;
  • довговічність устаткування, яке прослужить декілька десятків років;
  • просте та доступне обслуговування;
  • безшумність функціонування та акустичний комфорт;
  • зручне правове поле з боку держави;
  • підвищення вартості приватного майна, обладнаного сучасним джерелом електроживлення;
  • чистота та екологічність отриманої енергії завдяки відмові від викопних видів палива та відсутності шкідливих викидів в атмосферу, ґрунт та воду;
  • кліматичні особливості України, яки сприяють успішному застосуванню енергії сонця.

Галузь перебуває в постійному розвитку. Виробники пропонують новітні рішення, матеріали, дизайн, що характеризуються високим рівнем продуктивності довговічності. Підібрати оптимальний варіант для будь-яких потреб та отримати достатню кількість енергії можливо навіть з невеликих площ СЕС.

сонячна електростанція для дачного будинку

Компанія Sun Energy пропонує широкий вибір приладдя для домашньої експлуатації. Пропонується розглянути декілька кращих домашніх сонячних електростанцій для опалення й ін.

Мережева сонячна електростанція MEDIUM на 30 кВт “під ключ”

Потужна сонячна електростанція для дачного будинку, що складається з 51 панелі (580 Вт) рівня Tier 1. В комплекті передбачений мережевий інвертор бренду Huawei. Потужність СЕС становить 30 кВт. Рекомендована площа встановлення – 152 м². Коефіцієнт корисної дії – 22,5%. 

Дана панель характеризується технологією гібридного пасивного зворотного контакту, що підвищує її ККД та робить більш ефективною в похмурі дні. Ще однією рисою виступає стійкість до високих температур навколишнього середовища, що дозволяє їм функціонувати в спеку краще, ніж аналоги. 

Мережева сонячна електростанція Light на 30 кВт “під ключ”

Компактна сонячна електростанція для дому з потужністю 30 кВт складається з 54 панелей(580 Вт), що займуть площу в 160 м². Основа станції – це високоякісні полікристалічні сонячні батареї від компанії «Правильне Електроживлення» з відмінними робочими якостями. В комплекті йде мережевий інвертор Solis. Показник результативності сягає 21,7 %, коефіцієнт корисної дії – 98,8%.

Обладнання характеризується окупністю в 3-4 роки. Це кращий вибір в категорії бюджетного та середнього діапазону.

Ефективна сонячна електростанція для забезпечення дому

Мережева сонячна електростанція на 100 кВт для власного споживання та бізнесу

Ефективна сонячна електростанція для забезпечення дому та комерційних організацій потужністю 100 кВт. Видобуток дозволяє покривати до 80% витрат на електроенергію, що означає окупність за п’ять років. Відсутність акумуляторних блоків знижує її вартість для користувача.

Устаткування складається зі 180 панелей, які займуть площу у 550 м². ККД становить 22, 5%. Разом з фотомодулями є можливість купити інвертор напруги трьохфазний Huawei в інтернет-магазині «Правильне Електроживлення». Обладнання потрапляє до сегмента найпотужніших на ринку.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі