Міжнародні автомобільні перевезення вантажів

19 вересня 2022, 13:46
Міжнародні автомобільні перевезення вантажів

Міжнародні автомобільні перевезення – зручно та доступно

На ринку транспортних послуг велику частку займають міжнародні автомобільні перевезення вантажів. Вони популярні у всьому світі. Це пов’язано з тим, що дорожня мережа розвинена майже в усіх країнах, а вибір транспортних засобів, які можуть пересуватися автомобільними дорогами, досить широкий. Завдяки цьому транспортувати можна практично всі види товарів.

За статистикою, 70% вантажоперевезень займає саме цей вид транспортування. Це пов’язано з тим, що послуга доступна, швидкість виконання замовлень висока, а також є можливість регулювати графіки поставки. Це особливо зручно, коли потрібно транспортувати вантаж на недалекі відстані. Автомобільний транспорт також часто є невід’ємною складовою залізничних, авіа- та морських вантажоперевезень.

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів: переваги та особливості

Організація міжнародних автомобільних перевезень має наступні особливості:

  • Вантаж можна доставити безпосередньо до місця призначення – до дверей. Дорожнє сполучення дозволяє розробити оптимальний маршрут.
  • Використовуючи міжнародні автомобільні перевезення вантажів, можна домовлятися про час та місце доставки. Якщо при перевезенні авіа-, залізничним, або морським транспортом клієнт суворо прив’язаний до часу, то при автомобільних вантажоперевезеннях час можна регулювати.
  • Послуги на автоперевезення коштують дешевше, в порівнянні з іншими видами транспорту.

Використовуючи міжнародні автомобільні перевезення вантажів, детальніше про які можна дізнатися на сайті логістичної компанії https://neolit.ua/, доставити товар можна навіть у найвіддаленіші куточки світу, за наявності там дороги. До того ж автомобілем можна під’їхати прямо до місця призначення і передати вантаж «прямо в руки».

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів

Міжнародні автомобільні перевезення вантажів мають наступні основні переваги:

  1. Автомобіль – універсальний вид транспорту. Він дозволяє транспортувати майже будь-які види товарів. Підходить для доставки небезпечних, рідких, твердих, сипучих, збірних, негабаритних, а також вантажів, що швидко псуються. Потрібно лише підібрати автомобіль, що відповідає характеристикам вантажу (цистерни, фури-рефрижератори, вантажівки-самоскиди, бортові машини тощо).
  2. Це наймобільніший вид вантажоперевезень. У разі перешкод на шляху прямування машина може коригувати маршрут, об’їжджаючи перешкоди. У той час як літак чи поїзд повинен суворо слідувати прокладеному маршруту.
  3. Вартість вантажоперевезень – важливий чинник для багатьох компаній. Міжнародні автомобільні перевезення – це найбільш доступний вид транспортування, особливо коли потрібно доставити малогабаритний вантаж. До того ж багато логістичних компаній надають послугу з доставки збірних вантажів, що дозволяє додатково зекономити.
  4. Оперативність – ще одна перевага. Якщо вантаж потрібно надіслати терміново, організувати доставку можна навіть у день звернення до логістичної компанії. Не потрібно чекати, коли вирушить повітряний або залізничний транспорт.
  5. Можливість здійснювати постійний контроль. Сучасні супутникові системи навігації та техніка дозволяють отримувати інформацію про місцезнаходження транспорту у реальному часі. Це, у свою чергу, дозволяє замовнику планувати роботу та знизити ризики простою.
  6. Збереження та безпека. Як і при будь-якому транспортуванні, існує можливість пошкодження вантажу. Щоб запобігти таким випадкам, товар добре упаковується та  розподіляється по кузову машини. Залежно від характеру вантажу для щільного пакування використовують ящики, пухирчасту плівку, мішки. Вантаж щільно фіксується. В процесі руху будь-коли можна перевірити, чи не змістився він.
  7. Можливість довантаження та розвантаження. Ще один плюс – по дорозі автомобіль може заїжджати в інші населені пункти і забирати або доставляти вантаж у проміжні пункти. Це зручно для тих місць, де немає офісу (складу) логістичних компаній.
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі