Інтернет, маркетинг

Інтернет, маркетинг

Які переваги використання хмарних технологій

01 вересня 2023, 23:22

Швидкий розвиток інформаційних технологій привів до великих змін у бізнесі, освіті, медицині та інших галузях сучасного світу. Однією з ключових інновацій стали хмарні технології, представлені на сайті https://www.cloud.net.ua/ua/, які перетворюють традиційний спосіб зберігання та обробки даних, пропонуючи безліч переваг для користувачів.

Інтернет, маркетинг

Чому промокоди популярні і в яких сферах їх застосовують

13 грудня 2022, 15:30

Покупки в інтернет-магазинах з кожним роком стають все популярнішими. Підвищення інтересу споживачів до онлайн-шопінгу обумовлено доступністю послуги, простотою та зручністю оформлення замовлення, вигідними цінами, знижками, великою кількістю товарів. Але висока конкуренція серед продавців та бажання залучити нових клієнтів змушують рітейлерів робити такі маркетингові кроки, які забезпечать споживачам додаткову економію.

Інтернет, маркетинг

Інтернет-магазин меблів: вигідно чи ні?

27 жовтня 2022, 14:49

У час сучасних технологій онлайн-шопінг став одним із основних способів купівлі майже будь-яких товарів. Потреба вирушати до магазину за будь-якою необхідною дрібницею давно зникла. Тепер будь-які, навіть наймасштабніші придбання, ми вважаємо за краще замовляти через інтернет. Інтернет-покупки дозволяють заощадити свій час і сили, тому що все, що потрібно людині – це увійти до Мережі, здійснити покупку кількома простими кліками та чекати на доставку свого придбання.