Чому варто вибрати цей водяний насос?

14 жовтня 2022, 16:47

Бензиновий насос для перекачування води Honda WB20 преміум-класу був розроблений з урахуванням потреб кінцевого споживача, незалежно від того, в якому застосуванні ви хочете його використовувати. Спираючись на десятиліття інженерних досягнень, двигун Honda GX120, який приводить в дію WB20, забезпечує легкий запуск, просте використання, видатну економію палива, низький рівень викидів і довговічність. Більш детальна інформація на сайті https://honda.ua/equipment/motopompa-wb-20/. Повнорозмірна рама з індикатором рівня масла та гумовими кріпленнями забезпечує стабільність та забезпечує плавний хід з меншою вібрацією. Результатом є надійний, довговічний насос, який буде працювати день у день.

WB20 здатний перекачувати 600 літрів на хвилину і може перекачувати до 79 000 літрів на одному заправленому паливом баку. Насос розміщений у рамі, що забезпечує стабільну поверхню для роботи та полегшує його транспортування.

Оснащений 4-тактним OHV двигуном Honda GX промислового класу з високоякісною зносостійкою чавунною спіраллю та робочим колесом, що забезпечує високу продуктивність та відмінну довговічність. 4-тактний двигун забезпечує меншу кількість викидів, нижчий рівень шуму та меншу витрату палива.

Завдяки вбудованій системі попередження про рівень масла, цей водяний насос запобігає пошкодженню двигуна шляхом автоматичного вимкнення, якщо рівень масла опускається нижче безпечного робочого рівня.

Швидкороз’ємні з’єднувачі неймовірно спрощують монтаж шлангів без використання будь-яких інструментів.

Ці перевірені вузли встановлені на гумових демпферах, що зменшують вібрацію, для забезпечення більш плавного ходу і максимального збільшення терміну служби надміцної трубчастої сталевої рами.

Honda WB20 має вражаючий тиск 3,2 бар і загальну висоту підйому 32 метри.

Гарантія

Клієнти Honda заслуговують повного спокою при покупці продукції. Ось чому на насос для прісної води Honda WB20 надається 2 роки побутової гарантії (за умови щорічного обслуговування) та 1 рік комерційної гарантії.

Продуктивність

При продуктивності 600 літрів на хвилину, цей 2_ 50 мм насос для перекачування води WB20XT має максимальний напір всмоктування 8 м і максимальний загальний напір 32 м. Як і багато інших продуктів Honda, бензиновий насос для перекачування води Honda WB20 запускається з першого разу, щоразу за допомогою знаменитої системи легкого запуску одним натисканням кнопки Honda. Він працює на неетилованому паливі, тому вам більше ніколи не доведеться змішувати масло з бензином. Результат? Екологічно чистий насос з низьким рівнем викидів та споживанням палива.

Насоси для перекачування води Honda пропонують безкомпромісний рівень продуктивності для широкого спектру застосувань для перекачування води. Розроблені для легкого запуску, заправки і надійного обслуговування, використовувані в усьому світі вже більше 20 років, водяні насоси Honda заслужили репутацію неперевершеної надійності і продуктивності. Ці насоси відомі своєю міцною конструкцією, якісними двигунами і легкої портативністю; особливості, які відносяться до всіх категорій насосів Honda.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі