Чому промокоди популярні і в яких сферах їх застосовують

13 грудня 2022, 15:30
Чому промокоди популярні і в яких сферах їх застосовують

Покупки в інтернет-магазинах з кожним роком стають все популярнішими. Підвищення інтересу споживачів до онлайн-шопінгу обумовлено доступністю послуги, простотою та зручністю оформлення замовлення, вигідними цінами, знижками, великою кількістю товарів. Але висока конкуренція серед продавців та бажання залучити нових клієнтів змушують рітейлерів робити такі маркетингові кроки, які забезпечать споживачам додаткову економію. Найбільш простим і популярним способом, що дозволяє суттєво заощадити, експерти та покупці називають використання промокодів.

Які промокоди найпопулярніші

Промокоди бувають різних видів:

  • подарункові — дають можливість отримати товар безкоштовно, по акції. Такі акційні пропозиції найчастіше діють при оформленні замовлення на певну суму;
  • кешбек — за промокодом цього типу на рахунок клієнта повертається частина грошей, витрачених на покупку;
  • безкоштовна доставка — застосувавши промокод, покупець не сплачує за доставку;
  • промокоди на знижку — бувають одно- і багаторазові, діють певний час, поширюються на конкретні товари.

Саме знижкові промокоди найчастіше застосовують українські споживачі — приблизно половина тих, хто користується такими пропозиціями. Детальніше можна прочитати за посиланням. Причому попит на них не залежить від пори року.

Найбільш затребувані товари та послуги з промокоду

Навесні попит на промокоди, як і на покупки загалом, суттєво знизився. Але з кінця травня розпочалося поступове відновлення. У жовтні повернення до січневих показників за кількістю використаних промокодів відбулося у таких категоріях, як сфера азартних розваг та замовлення їжі з доставкою.

Такі результати, як вважають експерти, свідчать про поступову стабілізацію економіки країни.

За підсумками третього кварталу на довоєнний рівень повернулося застосування промокодів у сфері мікрокредитування та страхування життя.

А для онлайн-торгівлі промокоди стали справжнім каталізатором. Можливістю купити товар зі знижкою у другій половині цього року скористалося на третину більше споживачів, ніж роком раніше.

Зі знижкою за промокодом найчастіше купують комп’ютери, смартфони, побутову хімію, зоотовари, іграшки, техніку для кухні, парфумерію. У тренді також замовлення одягу, ювелірних виробів, іграшок.

Причини популярності промокодів

Експерти називають кілька причин зростання популярності промокодів. Це і підвищення цін, і прагнення не втратити клієнта, і бажання прорекламувати бренд.

Плюс промокода й у тому, що платити за нього не треба — отримати код на знижку можна на сайті продавця чи спеціальному сервісі типу Promocodius. Застосування купона надзвичайно просте — комбінацію літер та цифр достатньо скопіювати та ввести у спеціальне поле форми замовлення. Знижка зараховується автоматично.

Безкоштовні коди на знижку до 50% та вище пропонують великі онлайн-магазини, які торгують затребуваними серед українців товарами.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі