Бізнес, фінанси

Бізнес, фінанси

25 жовтня 2023, 22:23

Сучасний медичний комерційний сектор важко уявити без застосування професійних CRM, які дозволяють ефективно взаємодіяти з клієнтами та оптимізувати бізнес-процеси. Цей же принцип відноситься і до ветеринарної сфери. Проте для успішної автоматизації вет-клініки недостатньо застосовувати стандартне програмне забезпечення. У ветеринарії особливість полягає в тому, що пацієнтом є тварина, але контактною особою є її хазяїн — людина.

Бізнес, фінанси

19 лютого 2023, 14:22

Декарбонізація енергетичного сектору і зменшення викидів вуглецю – це світова тенденція. Отже відновлювальні види здобуття енергії набувають все більшого значення. Так, більше сорока розвинутих світових країн на кліматичному саміті у Глазго дійшли згоди щодо питання поступової відмови від вугільної енергетики протягом наступних 20 років. Україна також ввійшла в цю когорту.

Бізнес, фінанси

06 серпня 2022, 15:21

Фінансово грамотні люди ніколи не тримають гроші під подушкою, а шукають способи отримати з них пасивний дохід. Одним з таких способів є інвестування. Про те, що таке інвестиції, їх основні правила та про найвигідніші інструменти у 2022 році піде мова далі. Інвестиції – це вкладення коштів для отримання пасивного доходу або збереження капіталу. Вони нерозривно пов’язані з ризиком, і кожна стратегія діє по-своєму.