Автомобілі

Автомобілі

Клапан управління турбіною – запорука високої ефективності та продуктивності

15 вересня 2023, 00:45

Автомобільна індустрія безперервно розвивається, і однією з найважливіших інновацій є використання турбонаддува, який сприяє покращенню продуктивності та зменшенню розходу пального. Клапани управління турбіною в цьому процесі грають критичну роль, забезпечуючи оптимальну ефективність турбодвигуна. В нашій сьогоднішній статті ми розглянемо роль клапанів управління турбіною в автомобільних системах та їх вплив на продуктивність, а також останні досягнення в цій галузі.

Автомобілі

Як правильно вибрати двірники для Mitsubishi Outlander Sport?

07 березня 2023, 16:11

Обираючи щітки склоочисника для автомобіля, необхідно враховувати кожен параметр. Адже неправильно підібрані моделі не зможуть забезпечити якісне очищення, а також можуть зіпсувати скло. Перед тим, яку купити двірники для Mitsubishi Outlander Sport, варто розібратися з їх характеристиками. 

Автомобілі

Переобладнання мікроавтобусів на вантажний

03 січня 2023, 13:43

Якщо вас цікавить переробка фургона в мікроавтобус, то компанія «Автополімер» вирішить цю проблему швидко, якісно та на професійному рівні. Умови заходу дуже зручні, ціни — цілком економічні. Зазначимо, що після завершення процесу переобладнання вам знадобиться оновити реєстраційні дані в Державній автоінспекції.

Автомобілі

Ремонт турбін BMW в Україні

10 жовтня 2022, 12:29

Авто марки BMW є одними з найбільш надійних транспортних засобів на європейському ринку. В Україні безліч власників ТЗ віддають перевагу різним моделям цієї марки з двигуном із турбіною. Ремонт турбін в автомобілях BMW дуже часто обходиться недешево, проте задоволення від водіння не зрівняється з витратами на обслуговування цього ТЗ. Мережа сервісних центрів Centr Turbin пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови обслуговування, відновлення та заміни силових агрегатів із використанням суперсучасного обладнання, оригінальних запчастин у максимально стислі терміни.