Корисні статті

Послуги

Переклад медичних документів

03 лютого 2023, 20:25

Інтеграція науки, зокрема медицини, у світовому співтоваристві постійно набирає обертів. Фахівці різних країн обмінюються знаннями та досвідом, відвідують різноманітні форуми, курси підвищення кваліфікації та інші заходи світового рівня. Та й багато наших співвітчизників з великою довірою ставляться до лікарів закордонних клінік, довіряючи їм своє здоров’я.

Побутова техніка

Як правильно встановити бойлер

28 січня 2023, 18:45

Встановлення накопичувального водонагрівача (бойлера) дозволяє вирішити проблему гарячого водопостачання на дачі, у заміському будинку чи квартирі. Звісно, краще звернутися за допомогою до майстрів з компанії «Fix-Man», які виконають монтажні роботи максимально швидко, професійно та по вигідній ціні.

Побутова техніка

Ремонт пральних машин у Львові

28 січня 2023, 15:39

Тривала або неправильна експлуатація навіть якісної побутової техніки веде до зношування деталей та їх виходу з ладу. Якщо ваша пральна машинка перестала вмикатися, набирати/зливати або гріти воду, з’явилися течі або інші явні ознаки несправності, то не намагайтеся самостійно її ремонтувати, щоб не погіршити проблему. Довірте ремонт пральних машин у Львові професіоналам з компанії «Майстер-Львів», які мають великий практичний досвід діагностики та обслуговування побутової техніки будь-яких брендів та моделей, а також пропонують доволі демократичні ціни.

Техніка

Типи теплових гармат

27 січня 2023, 21:42

Залежно від типу живлення обігрівачі розподіляються на різновиди. Найпопулярніші з них — на електриці, газі та паливах. Розглянемо асортимент теплових гармат, їхні принципи роботи та сфери призначення. Нагрівальним елементом є спіраль або ТЕН, який більш розповсюджений завдяки довшому строку слугування та безпечності у використанні.

Автомобілі

Переобладнання мікроавтобусів на вантажний

03 січня 2023, 13:43

Якщо вас цікавить переробка фургона в мікроавтобус, то компанія «Автополімер» вирішить цю проблему швидко, якісно та на професійному рівні. Умови заходу дуже зручні, ціни — цілком економічні. Зазначимо, що після завершення процесу переобладнання вам знадобиться оновити реєстраційні дані в Державній автоінспекції.

Техніка

Навушники Apple AirPods Pro 2

02 січня 2023, 13:32

Хоча зовні навушники Apple AirPods Pro 2 не сильно відрізняються від попередньої моделі, в них додано кілька важливих технологій. Якість звуку в AirPods Pro 2 підвищилася, активне шумозаглушення стало вдвічі кращим, а також з’явилися інші корисні функції. Безумовно, багато з цих можливостей доступні лише власникам пристроїв від Apple.

Будівництво

Особливості меблевих болтів

27 грудня 2022, 17:04

Болтове з’єднання – найміцніше з роз’ємних на розтяг та злам (зсув). Не дарма за допомогою болтів здійснюється фундаментне кріплення потужних механізмів, що зазнають вібраційних і ударних навантажень. Виникає спокуса використати болти у виробництві меблів, але які з них можна порадити для цієї справи? Герой нашої статті – болт стандарту din 603, що має саме меблеве призначення.

Освіта

Онлайн репетитор з математики

14 грудня 2022, 20:25

Майже всім відомо, що математика вважається королевою всіх наук. Учень отримуватиме хороші оцінки з фізики, хімії, геометрії, лише в тому випадку, якщо засвоїть математику та її принципи. Важко сперечатися із судженням, що саме математика має значення для всебічного розвитку дітей дошкільного і шкільного віку. Підвищити рівень знань дитини допоможе репетитор з математики онлайн, якого можна вибрати на спеціалізованих сайтах.

Інтернет, маркетинг

Чому промокоди популярні і в яких сферах їх застосовують

13 грудня 2022, 15:30

Покупки в інтернет-магазинах з кожним роком стають все популярнішими. Підвищення інтересу споживачів до онлайн-шопінгу обумовлено доступністю послуги, простотою та зручністю оформлення замовлення, вигідними цінами, знижками, великою кількістю товарів. Але висока конкуренція серед продавців та бажання залучити нових клієнтів змушують рітейлерів робити такі маркетингові кроки, які забезпечать споживачам додаткову економію.

Корисні поради

Як знайти роботу майстру манікюру

02 грудня 2022, 00:00

Майстер нігтьового сервісу – дуже затребувана професія. Сьогодні більшість українських жінок не уявляють свого життя без доглянутих нігтів та гарного манікюру. Вони звертаються за такими послугами до перукарень, салонів та знайомих. Майстри манікюру можуть працювати самі на себе, зареєструвати власний бізнес чи навіть поїхати працювати за фахом за кордон. Праця українських фахівців високо цінується у всьому світі та дозволяє непогано заробляти.