Про проєкт «КуМар»

Інформаційний інтернет-проєкт KuMar.dn.ua, який є першим сайтом Курахового та Мар’їнки, було створено 22 липня 2013 року. Ця дата є символічною та обрана не випадково. Саме 22 липня далекого 1966 року місто Курахове увійшло до складу Мар’їнського району, адміністративним центром якого на той момент була Мар’їнка. Таким чином, Курахове та Мар’їнка були ніби з’єднані воєдино.

Через 47 років ми створили сайт КуМар з подібною метою – об’єднати всіх інтернет-користувачів з Курахового, Вугледару, Мар’їнки, Красногорівки, Гірника, Великої Новосілки та сусідніх населених пунктів в єдиному інформаційному просторі.

Основне завдання нашого проєкту – висвітлення подій, що відбуваються у Кураховому, Вугледарі, Мар’їнці, Красногорівці, Гірнику, Великій Новосілці, а також в інших населених пунктах громад. Ми, завдяки зусиллям нашої дружної команди, працюємо над створенням інформаційного простору нашого регіону. Для цього на нашому сайті створено розділи новин та оголошень, а також безліч інших корисних розділів, які дають змогу отримати інформацію про наш регіон.

Прагнучи зробити інтернет-проєкт ще більш зручнішим та кориснішим для наших користувачів, у 2022 році нами було проведено повний редизайн сайту КуМар. Ми в жодному разі не збираємося зупинятися на досягнутому та невпинно працюємо над подальшим розвитком сайту КуМар.

Приєднуйтеся до нашого проєкту безпосередньо на сайті KuMar.dn.ua, а також у нашому Telegram, Viber та Facebook.

Якщо Ви маєте будь-які пропозиції, напишіть нам, будь ласка. Ми завжди відкриті до спілкування та співпраці.