Зустрічайте оновлений «КуМар»!

14 вересня 2022, 15:48

Зустрічайте оновлений «КуМар»!

Шановні користувачі сайту КуМар, нещодавно нашому інтернет-проєкту виповнилося 9 років із дня заснування. Наразі всі ми, через повномасштабне вторгнення рф в Україну, вимушені жити в складних обставинах… Але ми не зупиняємося і продовжуємо невтомно працювати для всіх Вас.

Сьогодні ми раді представити Вам повністю оновлений сайт KuMar.dn.ua. Наразі користувачам доступні основні розділи на сайті, але ми працюємо над розширенням функціоналу та його удосконаленням – про запуск їх у роботу повідомимо додатково. Перше, що кидається в очі, це оновлений дизайн сайту, але змін набагато більше, тому про кожну з них ми будемо розповідати більш детально в наших наступних новинах.

Якщо у Вас виникнуть проблеми з відображенням сайту, спробуйте очистити кеш у своєму браузері. Якщо ж Ви стикнетеся з якимось іншими складнощами в роботі сайту, повідомити нам про це, будь ласка.

Сподіваємося, що оновлений сайт прийде Вам до вподоби, а новини вже найближчим часом стануть приємними для всіх українців. Ми щиро в це віримо!

Наразі, щоб не пропустити важливу інформацію, пропонуємо приєднуватися до наших груп у соціальних мережах та месенджерах:

Ми працюємо для Вас. А кожен з Вас працює на перемогу.

Віримо в добро, віримо в перемогу та найскоріше настання миру на нашій землі!

З повагою, адміністрація сайту КуМар

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Коментарі