Новини сайту

Новини сайту

22 липня 2023, 17:10

Шановні користувачі, сьогодні, 22 липня 2023 року, у сайта КуМар перший серйозний ювілей – 10 років із дня заснування нашого інтернет-проєкту. 10 років – це багато чи мало? Ми вважаємо, що 10 років промайнули досить швидко, але вони не були даремними. Дякуємо всім, хто залишається разом з нами та допомагає рухатися вперед та ставати кращими!

Новини сайту

31 січня 2023, 20:52

Шановні користувачі сайта КуМар, нещодавно ми презентували повністю оновлений сайт KuMar.dn.ua. Робота над оновленням функціоналу сайта продовжується безперервно, але презентацію дечого ми вважаємо зараз не на часі. Так само було і з оновленою Дошкою оголошень.

Новини сайту

23 грудня 2022, 16:20

Шановні користувачі сайту КуМар, нещодавно ми презентували повністю оновлений сайт KuMar.dn.ua. Робота над оновленням функціоналу нашого сайту продовжується безперервно: якісь деталі помітні, а якісь – не кидаються в очі, але є досить суттєвими. Саме тому ми періодично розповідаємо про деякі такі оновлення сайту КуМар.

Новини сайту

14 вересня 2022, 15:48

Шановні користувачі сайту КуМар, нещодавно нашому інтернет-проєкту виповнилося 9 років із дня заснування. Наразі всі ми, через повномасштабне вторгнення рф в Україну, вимушені жити в складних обставинах… Але ми не зупиняємося і продовжуємо невтомно працювати для всіх Вас. Сьогодні ми раді представити Вам повністю оновлений сайт KuMar.dn.ua.

Новини сайту

22 липня 2022, 21:06

Шановні користувачі сайту КуМар сьогодні, 22 липня 2022 року, виповнюється 9 років з дня заснування нашого інтернет-проекту. Скажемо відверто, не очікували, що нам доведеться зустрічати дев'яту річницю нашого сайту в таких складних життєвих обставин. Повномасштабне вторгнення рф в Україну повністю змінило всі наші плани, так само, як і для більшості громадян нашої країни…