Дошка оголошень на сайті КуМар відновлює свою роботу

31 січня 2023, 20:52

Дошка оголошень на сайті КуМар відновлює свою роботу

Шановні користувачі сайта КуМар, нещодавно ми презентували повністю оновлений сайт KuMar.dn.ua. Робота над оновленням функціоналу сайта продовжується безперервно, але презентацію дечого ми вважаємо зараз не на часі. Так само було і з оновленою Дошкою оголошень.

Проте, останнім часом до нас все частіше звертаються з проханнями розмістити те чи інше оголошення. Отже, ви просили – ми зробили: сьогодні ми повноцінно запускаємо в роботу оновлену Дошку оголошень на сайті КуМар.

Додати оголошення можна безкоштовно (за винятком, якщо оголошення – це реклама товарів чи послуг). За можливістю ми намагатимемося публікувати оголошення якомога швидше (зазвичай – впродовж доби). Але в нинішніх непростих умовах можуть виникати затримки із модерацією оголошень, тому просимо поставитися до цього із розумінням.

Щоб не виникало безлічі запитань, акцентуємо вашу увагу на декількох принципових моментах:

  1. Додавайте оголошення лише ОДИН раз. Якщо ви побачили повідомлення про те, що оголошення додано успішно, НЕ варто його декілька разів додавати повторно. Це призведе лише до того, що ВСІ ваші оголошення буде розцінено як спам, та всі вони будуть видалені. Єдине вірне рішення – просто дочекатися поки пройде модерація і ваше оголошення буде опубліковано.
  2. Якщо ваше оголошення містить РЕКЛАМУ товарів або послуг чи таке інше, для його розміщення напишіть нам, будь ласка. Інакше такі оголошення НЕ будуть опубліковані.

Усі оголошення будуть додатково публікуватися у наших групах у соціальних мережах та месенджерах, тому приєднуйтеся:

Ми працюємо для Вас. А кожен з Вас працює на перемогу.

Віримо в добро, віримо в перемогу та найскоріше настання миру на нашій землі!

З повагою, адміністрація сайта КуМар

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Коментарі