Зруйнована Велика Новосілка – біль та сльози…

09 червня 2023, 19:53

Зруйнована Велика Новосілка – біль та сльози…

Поліцейські разом з волонтерами БФ «Сила жінки» та «Янголи Спасіння» доставили нову партію допомоги в смт. Велика Новосілка, де точаться бойові дії. У населеному пункті залишилося не більше 300 жителів, переважно – літні люди.

Щодня в житлові квартали Великої Новосілки прилітають ворожі снаряди. Без крайньої потреби на вулицю мешканці не виходять. На все селище – один магазин, та й до нього багатьом дістатися нереально.

Люди виживають лише за рахунок благодійної допомоги. Ризикуючи потрапити під бомби, поліцейські підрозділу «Білий Янгол» і волонтери забезпечують мешканців хлібом, продуктами, ліками, предметами особистої гігієни, ліхтарями. Набори роздають максимально швидко, щоб не створювати скупчення людей, бо окупанти цілять по цивільних. Разом з «білими янголами» до лінії бойових дій виїжджає волонтерка БФ «Сила жінки» – місцева жителька, чию оселю також розбито снарядами.

Під час гуманітарних рейсів поліцейські бачать тенденцію, що деякі люди повертаються до селища – забити вікна або взяти речі. Громадян попереджують про небезпеку, тож вони не затримуються біля фронту.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі