Як під ворожими обстрілами поліцейські допомагають виживати мешканцям Мар’їнки та Красногорівки

13 жовтня 2022, 18:00

Як під ворожими обстрілами поліцейські допомагають виживати мешканцям Мар’їнки та Красногорівки

Один день роботи екіпажу поліції «Білий янгол» – як ціле життя. Зранку правоохоронці везуть памперси дітям, що живуть під обстрілами, ввечері – забирають з «нуля» тіла загиблих мирних жителів. На броньованому авто «янголи» дістаються туди, куди не прибувають інші служби, тому їхня робота виходить далеко за межі поліцейських функцій. «Без надії таки сподіваюсь», – цитують вірш Лесі Українки, який описує почуття кожного мешканця Донеччини.

У команди «Білий янгол» немає вихідних. До складу групи входять поліцейські відділу №2 (з центром обслуговування в м. Курахове) та обласного главку, які виїжджають на допомогу щодня.

Під час рейсу до Красногорівки правоохоронці привезли речі першої необхідності – продукти, питну воду, засоби гігієни, зокрема дитячі підгузки. Через масштабні руйнування житлового сектору та інфраструктури місто перебуває в стані гуманітарної катастрофи.

Поліцейські підтримують мешканців і морально, адже мають спільну долю. Один з «янголів» втратив житло, яке вщент розбив ворожий снаряд. Двоє інших, рятуючи людей, дістали поранення – наразі вони йдуть на поправку. Головним керманичем екіпажу до повернення з лікарні його засновника Рустама Лукомського є криміналіст і парамедик Василь Піпа. А ще він – знавець українських пісень і поезії, чим зміцнює бойовий дух своїх побратимів.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі