Вугледар – жах: чи потрібно, ризикуючи життям, евакуйовувати людей, які цього не хочуть?

14 лютого 2023, 21:24

Вугледар – жах: чи потрібно, ризикуючи життям, евакуйовувати людей, які цього не хочуть?

Місцевий священник з дружиною та трьома дітьми 19, 18 та 15 років, попри вмовляння правоохоронців, категорично відмовлялися виїжджати з Вугледару. Багатоповерховий будинок, у підвалі якого оселилася родина, знаходиться на околиці міста, в кілометрі від окупаційних військ. Попри те що на всю сім’ю чекали рідні у більше безпечному населеному пункті, батьки були впевнені, що їх підвал є найбезпечнішим місцем в Україні.

Поліцейські не полишали спроб вмовити родину евакуюватися, адже лишатися в місті смертельно небезпечно. Під час кожного візиту до Вугледару правоохоронці проводили профілактичну роботу з батьками та дітьми, розповідали про переваги евакуації.

Врешті, не зважаючи на невдоволення деяких членів сім’ї, правоохоронцям вдалося вмовити голову родини на евакуацію.

На броньованому транспорті евакуаційний екіпаж вивіз сім’ю до бабусі в місто Курахове.

Від вивезеної з пекла родини слів подяки правоохоронці не отримали, лише їх бабуся щиро дякувала «білим янголам» за порятунок її рідних. Поліція буде слідкувати за подальшою долею евакуйованої родини.

Станом на сьогодні ситуація у Вугледарі залишається напруженою. В місті лишається понад 300 дорослих, які відмовляються покидати рідне місто. 100% дітей з Вугледару евакуйовано.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі