Ворожий авіаудар знищив поліцейську станцію в Красногорівці

28 вересня 2022, 16:54

Ворожий авіаудар знищив поліцейську станцію в Красногорівці

Російські війська поцілили в розташування правоохоронців двома ракетами. Співробітників врятувала перезмінка – в момент вибуху вони перебували поза межами будівлі. Окупаційна армія позбавила поліцейських місця дислокації, проте вони залишилися в Красногорівці та продовжують документувати воєнні злочини рф, вивозити поранених і доставляти жителям гуманітарну допомогу.

Серед тих, хто відсвяткував другий день народження, – оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області Максим Лівша. Разом із працівниками відділу поліції №2 (м. Курахове) він постійно обслуговує Красногорівку.

Будівлю було обладнано для роботи в режимі 24 на 7. Тут розташовувалися службові кабінети, кухня, кімната відпочинку, де ночували. Правоохоронці змайстрували турнік, на якому займалися у вільну хвилину, та власноруч висадили біля будівлі сад.

Внаслідок влучання ракет частину споруди було знищено вщент, решту серйозно пошкодило вибухом.

«Наш екіпаж саме готувався заступити на добове чергування, ми зміняли колег і трохи «не встигли» під удар», – згадує цей день оперативник.

Рашисти щодня б’ють по Красногорівці. Максим Лівша повертається на руїни станції, щоб набратися сил для тяжкої роботи та наближати перемогу. Вцілілу стіну досі прикрашають дитячі малюнки про Україну.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі