Військовий з Вугледара Григорій Бєлов загинув на війні за Україну

09 листопада 2022, 19:26

Військовий з Вугледара Григорій Бєлов загинув на війні за Україну

Старший солдат Григорій Бєлов, позивний Білий, загинув 7 вересня 2022 року, обороняючи місто Бахмут від російських окупантів. Йому було 38 років.

Григорій народився у Вугледарі. Там він закінчив місцеву школу та ПТУ, згодом працював на шахті. У вільний час любив готувати смачні страви. Був дуже доброю людиною, мав багато друзів, вони його любили та поважали.

У січні 2020 року вступив на службу за контрактом до 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Брав участь в операції Об’єднаних сил. Мав нагороди та відзнаки, любив частувати побратимів своїми стравами.

Під час повномасштабної війни Григорій Білий продовжував захищати рідний край від окупантів. До останнього подиху він мужньо боровся за українські землі.

«Григорій був доброю та безвідмовною людиною. Пішов служити ще у 2020 році за контрактом, від самого початку війни був на передовій. Допомагав доставляти поранених бійців у лікарню. Після поранення у квітні 2022 року одразу повернувся до своїх обов’язків, бо розумів, що там він потрібен, і його чекають побратими. Він розумів, що може не повернутися, але так само і розумів, що потрібно захищати свою країну», – розповіла сестра Григорія, Любов.

Поховали Григорія Бєлова у селі Білогородка Київської області. У нього залишилися мама, сестри і донька.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі