Винесено вирок бувалому бойовику «днр», якого взяли у полон під Мар’їнкою

11 листопада 2022, 19:35

Винесено вирок бувалому бойовику «днр», якого взяли у полон під Мар’їнкою

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вирок громадянину України за вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України за попередньою змовою групою осіб, участі у терористичній організації і діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України). Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що в жовтні 2014 року мешканець м. Макіївка вступив до лав не передбаченого законом збройного формування «Б-2» «КСОВД» «днр». Через рік зловмисник перейшов до складу іншого підрозділу бойовиків – тактичної групи «Купол» 100 ОМСБр РГ, де обійняв посаду командира розрахунку. Протягом 2017-2020 років правопорушник служив заряджаючим номеру розрахунку мінометної батареї у 5 ОМСБр «Оплот» та 9 ОШМСПМП. Загалом, за понад 8 років поплічник бойовиків з позивним «Лёва» змінив 4 місця «роботи» і весь цей час активно приймав участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції.

На початку березня 2022 року «Лёву» мобілізували та направили воювати до м. Маріуполя, де він отримав поранення. Після лікування зловмисник продовжив брати участь у бойових діях на Донеччині.

У серпні 2022 року бойовика затримали під Мар’їнкою українські військовослужбовці.

Досудове розслідування здійснювалось СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська засудженому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі