В Мар’їнській громаді «Білий янгол» врятував 5-річну дівчинку

17 грудня 2022, 20:25

В Мар’їнській громаді «Білий янгол» врятував 5-річну дівчинку

Не дивлячись на те, що ця історія мала місце ще у середині листопада, ми вирішили розповісти її нашим читачам – можливо, це допоможе врятувати дітей, які ще залишилися мешкати у прифронтових населених пунктах.

До поліції Курахового надійшла інформація від мешканців села Костянтинівка про те, що малолітня дитина потребує екстреної евакуації. Населений пункт перебуває під обстрілами росіян. У рятувальний рейс вирушив екіпаж «Білий янгол».

Поліцейські розшукали дівчинку. Вона мешкала разом з матір’ю в будинку родичів, які вживали спиртні напої. За попередніми даними, жінка була тверезою. З’ясувалось, що вже кілька днів 5-річна дитина хворіє, температура інколи сягала 40˚С.

Не втрачаючи часу, співробітники поліції доставили маму з донькою до дитячого відділення Курахівської міської лікарні. Медики надали дитині необхідну допомогу.

З родиною працюють ювенальні поліцейські та соцпрацівники. Було підняте питання щодо евакуації дівчинки та її матері до безпечного регіону. Повернення дитини до зони бойових дій і тих умов, у яких вона перебувала, неможливе.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі