Суспільство

Суспільство

Курахове: як живе місто в перервах між обстрілами

сьогодні, 15:57

Доба на території Курахівської громади пройшла відносно спокійно. Впродовж дня відбувались обстріли околиць міста Курахове з боку російських окупантів. Дякувати Богу, руйнувань, поранених та загиблих немає. Продовжуються роботи з ліквідації наслідків обстрілів. Крім того, підвозять питну воду та вивозять сміття, обслуговується житловий фонд.

Суспільство

У Красногорівці сім'ї з дітьми живуть у жахливих умовах, але від евакуації відмовляються

23 січня 2023, 20:43

Містечко Красногорівка є одним з найгарячіших населених пунктів на Донеччині. Обстріли тут не стихають ані на хвилину. Але під російськими бомбами ще залишаються мешканці, серед яких – сім’ї з дітьми. Малеча здебільшого живе в холодних і сирих підвалах або напівзруйнованих оселях, в яких відсутні всі комунікації. Батьки налагодили там побут і намагаються виживати,

Суспільство

«Військові будні» курахівських поліцейських

18 січня 2023, 18:27

«Білі янголи» працюють у Красногорівці, Авдіївці, Новомихайлівці, Вугледарі та Великій Новосілці. Це населені пункти, поруч з якими відбуваються тяжкі бої, але там продовжують залишатися люди. «Білими янголами» було евакуйовано близько 3 тисяч людей

Суспільство

Курахівських енергетиків привітали з професійним святом

22 грудня 2022, 16:29

Сьогодні голова Курахівської міської військової адміністрації Роман Падун привітав енергетиків із професійним святом. “Це люди, які несуть світло та тепло. Це професіонали, які, ризикуючи життям, забезпечують стабільність та комфорт в домівках кожного з нас.

Суспільство

В Мар'їнській громаді «Білий янгол» врятував 5-річну дівчинку

17 грудня 2022, 20:25

Не дивлячись на те, що ця історія мала місце ще у середині листопада, ми вирішили розповісти її нашим читачам – можливо, це допоможе врятувати дітей, які ще залишилися мешкати у прифронтових населених пунктах. До поліції Курахового надійшла інформація від мешканців села Костянтинівка про те, що малолітня дитина потребує екстреної евакуації.

Суспільство

Біль та сльози: особливості виживання на «нулі» у Вугледарі

09 грудня 2022, 15:48

Щодня Вугледар піддається інтенсивним обстрілам російських військ. Окупаційна армія застосовує проти цивільного населення різні види озброєння: артилерію, авіацію, ракети та снаряди з магнієвою сумішшю, запальні елементи яких випалюють все навколо. В місті не залишилося жодного вцілілого будинку, відсутні водопостачання, світло, газ, опалення. Переміщатися вулицями дуже небезпечно. Через постійні обстріли дістатися цвинтаря неможливо, тому загиблих ховають у дворах багатоповерхівок.

Суспільство

Увага! Курахове «закривається»

07 грудня 2022, 17:10

Після сьогодішнього ворожого обстрілу Курахового, в результаті якого загинули мирні мешканці, Курахівською міською військовою адміністрацією було прийнято рішення про принпинення роботи міських ринків, відділення Нової пошти, а також низки інших суб’єктів господарювання.

Суспільство

Кохання, перевірене війною: військовослужбовці, які боронять Мар’їнку, одружилися на передовій

06 грудня 2022, 16:56

Військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади Євгенія і Володимир наприкінці листопада навіки пов’язали свою долю. Зважаючи на військову ситуацію і те, що бригада веде важкі виснажливі бої, стримуючи ворога поблизу Мар’їнки, церемонія пройшла дуже скромно – без традиційних рушників, святкового вбрання та гостей.

Суспільство

Мар'їнці хочуть присвоїти звання «Місто-герой України»

18 листопада 2022, 18:18

За 9 років протистояння збройній агресії російської федерації місто Мар’їнка фактично стало східним форпостом, який дорогою ціною життів наших захисників і захисниць стримує ворога і героїчно тримає оборону. Всі, для кого Мар’їнка є частиною життя, вірять що вона була і буде затишним українським містом, та готові зробити все для того

Суспільство

Велика Новосілка, знищена війною: як люди живуть колоніями у підвалах

14 листопада 2022, 18:27

Поліцейські групи «Білий Янгол», що допомагали людям на лінії фронту у Мар’їнці, відтепер рятуватимуть мешканців усього півдня. За наказом начальника поліції Донецької області Руслана Осипенка, роботу «янголів» поширено на селище Велика Новосілка та місто Вугледар разом із навколишніми населеними пунктами.