Що може статися, якщо російські війська захоплять Новомихайлівку, та що загрожує сусіднім населеним пунктам

27 січня 2024, 18:09

Що може статися, якщо російські війська захоплять Новомихайлівку, та що загрожує сусіднім населеним пунктам

Нещодавно ми розповідали, чому тривають такі запеклі бої за Новомихайлівку, та чому невеличке село дуже важливе як для ЗСУ, так і для російських військових.

Українські військові, що тримають оборону на цій ділянці, також пояснили, що станеться, якщо російським військам вдасться прорвати оборону та захопити Новомихайлівку.

“У разі відступу ЗСУ з Новомихайлівки стануть можливі наступні сценарії розвитку подій:

  • вихід противника у фланг вугледарського угруповання з подальшим його розгромом і можливим ефектом “доміно” для всього південного фасаду нашого фронту;
  • вихід ворога на оперативний простір через відсутність побудованих рубежів оборони по всій південно-східній дирекції фронту;
  • розгром підрозділів, які ще не встигли відновити боєздатність після контрнаступу, використання резервів і тим самим зрив можливості проведення активної оборони і контрнаступу.

Цим і викликані запеклі бої на “другорядному мар’їнському напрямку” з великою кількістю втрат з обох сторін. Крім того, цим пояснюється і “увага” російської авіації до наших позицій у Георгіївці, Побєді та Новомихайлівці, яка бомбардує позиції тут практично щодня. Тож бої тут йтимуть довго і запекло, не шкодуючи особовий склад і техніку.” – пояснили українські військовослужбовці.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі