Що зараз відбувається у Великій Новосілці та інших селах громади

30 березня 2023, 20:52

Що зараз відбувається у Великій Новосілці та інших селах громади

На лінії фронту в смт. Велика Новосілка залишаються жити близько 300 мешканців. Здебільшого це люди похилого віку. Дітей тут вже немає.

Екіпаж поліції «Білий Янгол» постійно перебуває на зв’язку з мешканцями громади. Під обстрілами поліцейські доставляють людям гуманітарні вантажі, допомагають хворим, відвозять їх до лікарні. Окрім того, співробітники поліції об’їжджають територію обслуговування та документують воєнні злочини рф.

Під час чергового рятувального рейсу правоохоронці евакуювали 75-річну жінку. Налякана пенсіонерка вже не мала сил виживати під обстрілами. «Білі янголи» передали евакуйовану знайомому, який доставить її до сина у безпечне місце.

З сусіднього села Новий Комар правоохоронці вивезли матір з малолітньою дитиною. Напередодні окупанти з РСЗВ «Град» обстріляли населений пункт. Ворожі снаряди вибухнули на городі родини. Будинок зазнав руйнувань. Переживши жахливу ніч, жінка із сином вирішили покинути рідну оселю. Наразі родина перебуває у більш безпечному регіоні країни.

Гаряча лінія евакуаційної групи “Білий Янгол» Великоновосілківського напрямку – 066-56-11-102.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі