Російські війська почали штурм Вугледара: битва за місто визначить хід війни у 2023 році

27 січня 2023, 19:17

Російські війська почали штурм Вугледара: битва за місто визначить хід війни у 2023 році

Російські війська почали штурм Вугледара. Про це повідомляє журналіст Юрій Бутусов.

“Вугледар для рф має ключове значення, це стратегічно важливий пункт комунікацій на півдні Донбасу, рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на Кримський коридор.

Захоплення Вугледару значно покращить стратегічне становище російської армії на Донбасі, дозволить поглибити оборону. Мета російського командування у кампанії 2023-го року – захопити увесь Донбас, або відсунути нашу армію від Кримського коридору. Для захоплення Вугледару росіяни зосередили з’єднання своїх найкращих військ – бригади морської піхоти та повітряно-десантних військ, запаси боєприпасів.

Для нас успішна оборона Вугледару – це завдання максимальних втрат російським елітним бригадам. Ми пам’ятаємо як росіяни вже вперше намагались захопити Вугледар восени, і зупинились у селі Павлівка, біля міста. Російська регулярна армія дуже чутлива до втрат, і у російських медіа піднялась тоді хвиля, що російські морпехи розбиті. Вугледар є зручним рубежем оборони, він на висотах, ворог наступає з низини, є можливості завдати ворогу нової поразки.

Битва за Вугледар буде визначати увесь хід подальшої війни на півдні України у 2023-му році.” – пише Юрій Бутусов.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі