Понівечена війною Красногорівка: порятунку потребують не лише люди, а й тварини

31 березня 2023, 20:25

Понівечена війною Красногорівка: порятунку потребують не лише люди, а й тварини

Попри постійні обстріли, поліцейські піклуються про мешканців, які досі не наважились на евакуацію. Дорога до Красногорівки з кожним днем стає небезпечнішою, шлях прострілюється ворогом. По місту працюють російські коптери.

Ризикуючи життям, екіпаж поліції «Білий Янгол» поспішає до обумовлених місць зустрічі, де передає старшим вулиць і будинків їжу та воду. Гуманітарний вантаж розподіляється серед містян. Продукти, воду та корм для безпритульних тварин привезли містянам поліцейські. Дісталися навіть околиці міста, де люди живуть впритул до боїв.

Окрім того, евакуаційний екіпаж вивіз з-під вогню покинуту собаку – сенбернара Емму, яка, відчувши турботу, вже не на мить не залишала правоохоронців. Наразі чотирилапа перебуває під опікою зоозахисників і шукає новий дім.

Правоохоронці закликали мешканців евакуюватися, адже лишатися в місті небезпечно. Лише кілька днів тому поліцейські вивезли з Красногорівки поранених громадян і тіла загиблих.

Якщо у вас є можливість – подбайте про покинутих тварин або допоможіть тим, хто ними опікується. Контакти притулку: 0507565803, 0507089828, 0997950024.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі