Підлітки з Вугледара підкорюють Європу

18 лютого 2023, 19:08

Підлітки з Вугледара підкорюють Європу

Підлітки з Робоклубу міста Вугледар перемагають у міжнародних олімпіадах з робототехніки. За останній час було 4 олімпіади в різних країнах, де діти з Вугледара дуже успішно представили Україну.

  • Українська команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar (Лебедь Олексій та Теличко Микита) посіла 2 місце в Міжнародній олімпіаді World Robot Olympiad 2022 Friendship Invitational Hungary, яка проходила 1-4 вересня в Угорщині.
  • 17-19 листопада 2022 року команди Roboclub Vugledar & MetalMind та Op[ti]mum & Roboclub Vugledar взяли участь у міжнародній олімпіаді з робототехніки World Robot Olympiad International Final – 2022. На олімпіаді, яка проходила у місті Дортмунд (Німеччина), були представлені найкращі команди з 73 країн світу. За підсумками олімпіади команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar (Лебідь Олексій та Теличко Микита) посіла 19 місце в загальному заліку та отримала срібні сертифікати, а команда Roboclub Vugledar & MetalMind (Теличко Макар та Ступак Ніка) – отримала бронзові сертифікати за підсумками змагань.
  • Команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar стала переможцем одного з найбільших Міжнародних робототехнічних фестивалів світу Robotex International 2022, який традиційно проводився в місті Таллінн (Естонія) 25-26 листопада. Команді з Вугледара вдалося отримати абсолютну перемогу та здобути 1 місце. Також учасники української команди мали чудову нагоду поспілкуватися з президентом Естонії Аларом Карісом, розповіли йому про ситуацію в Україні та подякували за підтримку нашої держави. До складу української команди Op[ti]mum & Roboclub Vugledar входять учасники з міста Вугледар (Донецька область) та міста Кам’янка-Дніпровська (Запорізька область), які зараз евакуювалися до м.Рівне та м.Хуст: Олексій Лебідь (учень Хустського багатопрофільного ліцею ім.І. Магули), Микита Теличко (учень Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка), Макар Теличко (учень Вугледарського НВК “Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”).
  • Команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar (Лебедь Олексій та Теличко Микита) здобула перемогу в Міжнародній олімпіаді з робототехніки Edu Robotics Cup 2023 (Угорщина), яка проходила онлайн з 21 січня до 2 лютого.

  • Підлітки з Вугледара підкорюють Європу
  • Підлітки з Вугледара підкорюють Європу
  • Підлітки з Вугледара підкорюють Європу
  • Підлітки з Вугледара підкорюють Європу
КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі