На Донеччині заборонили традиційне святкування Великодня, а також відвідування кладовищ

14 квітня 2023, 14:49

На Донеччині заборонили традиційне святкування Великодня, а також відвідування кладовищ

Рішення про впровадження додаткових безпекових заходів на час святкування Великодня ухвалили на Раді оборони Донецької області.

Досвід ведення війни показує, що наш ворог використовує святкові дні для провокацій, а скупчення людей розглядає як потенційні мішені. Саме тому і Донецька обласна військова адміністрація, і командування оперативно-стратегічного угруповання військ, які дають відсіч російському агресору на території Донеччини, солідарні у рішенні заборонити масові заходи та відвідування кладовищ і місць поховань під час Великодніх свят. Про це Павло Кириленко підписав відповідне розпорядження.

Правоохоронці дбатимуть про неухильне дотримання жителями області комендатської години, яка на Донеччині триває з 21:00 до 05:00.

Доступ до культових споруд парафіянам буде дозволений після завершення комендантської години. Освячення великодніх кошиків триватиме з 05 години ранку. Цей обряд на території області здійснюватиметься у 121 храмі. На території області у 42 храмах буде проведене нічне богослужіння, але лише за участю священнослужителів і тих, хто постійно проживає на території храмів.

Крім того, ухвалено рішення про заборону відвідувань кладовищ. Цього також вимагає безпекова ситуація: кладовища нерідко потрапляють під обстріли, дистанційні мінування з боку російських терористичних військ, а тому повною мірою гарантувати безпеку відвідувачів неможливо.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі