Мар’їнка: героїчні вчинки українські воїни здійснюють тут щодня, адже протриматись день – це вже подвиг

13 червня 2023, 20:43

Мар’їнка: героїчні вчинки українські воїни здійснюють тут щодня, адже протриматись день – це вже подвиг

Мар’їнка продовжує залишатися однією з найгарячіших ділянок цієї війни. Штурмові дії тут припиняються тільки з заходом сонця. Обстріли можуть тривати і вночі. Штурмові групи противника атакують наші позиції багато разів на день. При цьому ворог застосовує усі види наявного озброєння: міномети, ствольну артилерію, РСЗВ, обстріли касетними боєприпасами та фосфором, авіаційні удари.

Але незважаючи на цей вир вогню, який ворог обрушує на наших бійців та колосальні зусилля, які докладає, аби вибити воїнів з позицій, миколаївські десантники вже багато місяців поспіль тримають це місто. Точніше, те, що від нього лишилося. Героїчні вчинки наші воїни вчиняють тут щодня, адже протриматись в Мар’їнці день – вже подвиг.

Журналісти побували на позиціях 79-ки у Мар’їнці під час одного зі штурмів. Про бойову роботу десантників вони зняли відесюжет.

Це вперше з серпня минулого року журналістам вдалося потрапити у зруйновану Мар’їнку. У цей день декілька наших бійців загинули, ще кілька – отримали поранення. Такі постійні штурми, втрати і тиск з боку ворога дуже відбиваються на морально-психологічному стані військових. Тому бійців, що відбивали штурм, будуть міняти, а загиблих евакуювати.

“Морально-психологічний стан бійця це перш за все, тому що якщо бійця не міняти, він просто може з розуму зійти. Витримати такий натиск ворога… Хто б не був навпроти нас, ворог чи ні, ми залишаємось людьми. Той, хто робить вогневе ураження, вбиває ворога, але й людину. Дуже важко розуміти це.” – каже сержант 79-ї ОДШБр В’ячеслав.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі