Курахівські кікбоксери вибороли 2 «золота» та «бронзу» на чемпіонаті світу в Італії

19 жовтня 2022, 20:52

Світова першість з кікбоксингу WАKО у вікових групах діти, кадети та юніори, що відбулася за участю 63 країн в італійському Лідо ді Єзоло з 30 вересня по 9 жовтня, виявилася успішною для спортсменів Донеччини.

Чотири нагороди в юніорських змаганнях у розділі фул-контакт здобули представники Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу та Федерації кікбоксингу Донецької області.

Двічі гімн України лунав на честь перемог спортсменів із міста Курахове, вихованців тренера Артема Дріги. Андрій Кірієнко у віковій групі 15-16 років був сильнішим за ірландця Джейка Коффі, Темурбека Сагдуллаєва з Узбекистану та Абдаллаха Аль Ахраса з Йорданії. Давид Ткачук у віковій групі 17-18 років виграв поєдинки проти казаха Нуржаса Байніязова, хорвата Томіслава Турчіча та поляка Патрика Бодзека. Обидва виступали у ваговій категорії до 57 кг.

Кікбоксер із міста Авдіївка Сергій Ківерський, вихованець тренера Артема Дубровського, здобув срібну медаль у ваговій категорії 60 кг вікової групи 15-16 років.

Ще один спортсмен із Курахового Данило Проломов отримав «бронзу», у півфіналі програвши Окан Бугра Караману з Туреччини – переможцю вагової категорії 54 кг у віковій групі 17-18 років.

Додамо, що загалом у скарбничці української збірної з кікбоксингу WАKО за підсумками чемпіонату світу в Італії виявилося 38 медалей: 9 золотих, 13 срібних і 16 бронзових.