Для чого російським військовим потрібна Красногорівка

26 лютого 2024, 14:22

Для чого російським військовим потрібна Красногорівка

Нещодавно російські війська розпочали штурм Красногорівки. Противник продовжує реалізовувати свою мету на Мар’їнському напрямку – вихід у тил Вугледарського угруповання.

Для забезпечення цієї мети виконується низка завдань:

  1. Просування до Курахового. Наразі реалізується через атаки за дирекцією Георгіївка – Максимільянівка. Вперше після тривалого часу авіація завдала ударів по Максимільянівці, комбінуючи з артилерійськими. Вихід до Курахового дозволить надалі здійснити “велике” оточення нашого угруповання у Вугледарі.
  2. Просування в Новомихайлівці. Реалізується для виходу до Костянтинівки. “Успіх” тут забезпечить угруповання ворога найкоротшим шляхом виходу в тил угруповання ЗСУ у Вугледарі (“мале оточення”). Крім того, ворог почав здійснювати допоміжний удар у районі самого Вугледара, щоб “допомогти” своїм підрозділам у Новомихайлівці.
  3. Атака на Красногорівку. Просування в тил Вугледарського угруповання буде можливим тільки після забезпечення безпеки флангів атакуючим військам. Взяття Красногорівки покликане вирішити це завдання. Зараз здійснюється розвідка боєм на кількох напрямках малими штурмовими групами. Одночасно з цим наносяться ракетні та авіаційні удари по місту.

“Усі ці ходи читаються. Необхідних заходів вживають, зокрема за рахунок перекидання резервів із менш небезпечних ділянок. Далі все залежатиме від контрзаходів, яких вживає ОСУВ “Таврія”. Загалом ситуація звичайна для війни, “робоча”, хоч би як це цинічно звучало.” – повідомляють українські військові.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі