Біль та сльози: з Великої Новосілки евакуювали останніх дітей

20 лютого 2023, 19:53

Біль та сльози: з Великої Новосілки евакуювали останніх дітей

Велика Новосілка майже стерта ворогом з лиця землі, адже лінія фронту, де наразі точаться важкі бої, проходить поблизу селища. Попри смертельну небезпеку, в населеному пункті продовжують жити люди. Через відсутність електрики та газу громадяни організувались колоніями та оселились у підвалах. Серед них була й багатодітна родина, яку правоохоронці вмовили на евакуацію.

Двоє братів і сестра останній раз гуляли по селищу влітку. Через постійні обстріли діти боялись не тільки виходити з укриття, але й виїжджати з населеного пункту. «Білі Янголи» постійно навідувались до родини та проводили з ними профілактичні й психологічні бесіди. Дорослі категорично відмовлялися виїжджати за межі Великоновосілківської громади. Так, під час останнього візиту родина повідомила правоохоронців, що знайшла житло у більш безпечному місці громади і готова на евакуацію.

«Білі Янголи» вивезли родину разом із собакою до нової тимчасової домівки. Тут дорослі та діти зможуть перепочити та відновити сили. Надалі правоохоронці будуть проводити профілактичну роботу з сім’єю щодо їх подальшої евакуації за межі області.

Наразі у Великій Новосілці залишається менше 300 громадян. Через постійні обстріли та розбиті вщент вулиці місцеві мешканці перестали пересуватися по населеному пункту і не бачили своїх домівок близько пів року. Зараз люди дихають свіжим повітрям тільки біля укриття. Аби приготувати їжу та зігрітися у бомбосховищах, люди встановили булер’яни та буржуйки. Допомогу з продуктами харчування, ліками та гігієною місцевим надають волонтери та правоохоронці. Також поліцейські доставляють корм для тварин. Виїжджати з населеного пункту громадяни відмовляються.

КуМар
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі