Новини: Вугледар

Події

Масований обстріл Вугледара потрапив на відео

сьогодні, 20:07

Масований обстріл росіян зірвав евакуацію у Вугледарі. Родина з трьома маленькими дітьми мала бути вже у безпеці. За ними виїхали «Білі янголи». Проте дістатися адреси не вдалося. Сім’я перебуває в укритті за 2 кілометри від позицій ворога, під постійним вогнем.

Події

Ситуація біля Вугледару складна: російські війська атакують з декількох напрямків

вчора, 21:15

Наразі ситуація біля Вугледару складна. “Чорним запорожцям” та “єгерям” зараз дуже складно, особливо першим. Про це повідомляють аналітики інтернет-ресурсу DeepState. Російські війська розпочали атаку з Павлівки в бік дач і з Микільського в бік дач та Вугледару.

Події

Жахи війни: все, що залишилося від Вугледара

17 січня 2023, 18:18

Нещодавно у мережі Інтернет з’явилося відео, яке було зняте 12 січня 2023 року у місті Вугледар, Донецької області, що зараз знаходиться на лінії фронту. Масштаби руйнувань у Вугледарі дійсно шокуючі. Особливо моторошно виглядають багатоповерхівки Вугледара

Суспільство

Біль та сльози: особливості виживання на «нулі» у Вугледарі

09 грудня 2022, 15:48

Щодня Вугледар піддається інтенсивним обстрілам російських військ. Окупаційна армія застосовує проти цивільного населення різні види озброєння: артилерію, авіацію, ракети та снаряди з магнієвою сумішшю, запальні елементи яких випалюють все навколо. В місті не залишилося жодного вцілілого будинку, відсутні водопостачання, світло, газ, опалення. Переміщатися вулицями дуже небезпечно. Через постійні обстріли дістатися цвинтаря неможливо, тому загиблих ховають у дворах багатоповерхівок.

Події

Військовий з Вугледара Григорій Бєлов загинув на війні за Україну

09 листопада 2022, 19:26

Старший солдат Григорій Бєлов, позивний Білий, загинув 7 вересня 2022 року, обороняючи місто Бахмут від російських окупантів. Йому було 38 років. Григорій народився у Вугледарі. Там він закінчив місцеву школу та ПТУ, згодом працював на шахті. У вільний час любив готувати смачні страви. Був дуже доброю людиною, мав багато друзів, вони його любили та поважали.

Суспільство

Обстріли, голод та смерть – жахливі реалії прифронтового Вугледару

30 вересня 2022, 19:35

По полю та ґрунтовій дорозі, яка під час дощу стає не проїзною – тільки так можна доїхати до Вугледару Донецької області. Асфальтом сюди їхати не можна – відразу станеш мішенню для російської армії і в кращому разі пораненим, у гіршому – вбитим. Населений пункт знаходиться під постійним прицілом окупантів, звідси до окупованої території – три кілометри.

Суспільство

Вугледарці посіли 2 місце на Міжнародній олімпіаді World Robot Olympiad 2022

23 вересня 2022, 18:14

Українська команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar посіла друге місце на Міжнародній олімпіаді World Robot Olympiad 2022 Friendship Invitational Hungary, яка проходила 1-4 вересня в Угорщині. Вітаємо юних робототехніків Лебедя Олексія (м. Кам’янка-Дніпровська, Запорізька область) та Теличко Микиту (м. Вугледар, Донецька область), а також їх тренера

Події

Шахтар із Вугледара загинув, захищаючи Україну

15 липня 2022, 21:51

14 червня 2022 року загинув військовослужбовець Олександр Семак. Олександр Семак – уродженець хутора Шевченко Донецької області. Протягом 35 років пропрацював на ДП “Шахтоуправління Південнодонбаське №1” міста Вугледар, на посаді підземний електрослюсар 5-го розряду. Ветеран праці.