Новини: перемога

Суспільство

18 лютого 2023, 19:08

Підлітки з Робоклубу міста Вугледар перемагають у міжнародних олімпіадах з робототехніки. За останній час було 4 олімпіади в різних країнах, де діти з Вугледара дуже успішно представили Україну. Українська команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar (Лебедь Олексій та Теличко Микита) посіла 2 місце в Міжнародній олімпіаді

Спорт

14 лютого 2023, 18:00

Завершився Кубок Європи, який проходив цими днями в Хорватії. За результатами другого дня переможцями стали спортсмени з міста Курахове: Ткачук Давид, Стрілець Данило та Кірієнко Андрій. Усі – вихованці тренера-викладача КЗ «КДЮСШ» КМР Артема Дріги.

Спорт

20 грудня 2022, 17:19

Спортсмени Комунального закладу КДЮСШ Курахівської міської ради вибороли 12 медалей на турнірі у Львові. 16-19 грудня у м. Львів відбулись відкриті обласні змагання з класичного та екіпірувального пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Спортсмени м. Курахове гідно виступили на данному турнірі.

Спорт

19 жовтня 2022, 20:52

Світова першість з кікбоксингу WАKО у вікових групах діти, кадети та юніори, що відбулася за участю 63 країн в італійському Лідо ді Єзоло з 30 вересня по 9 жовтня, виявилася успішною для спортсменів Донеччини. Чотири нагороди в юніорських змаганнях у розділі фул-контакт здобули представники Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу та Федерації кікбоксингу Донецької області.

Спорт

04 жовтня 2022, 17:10

На київському скеледромі «Space» 24 вересня відбулись всеукраїнські змагання зі скелелазіння, в яких взяли участь понад 350 спортсменів з усіх куточків країни. Донецьку область на цих змаганнях представили вісім спортсменів – команда Обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського пілкування.