Доставка товарів з Amazon

доставка товарів з АмазонЧому доставка з Аmazon відлякує багатьох українців

Інтернет міцно проник практично в усі сфери життя сучасної людини настільки, що ми без нього вже не уявляємо свого повсякденного життя. Особливо інтенсивно розвивається той сегмент інтернету, який пов'язаний з торгівлею різноманітними товарами та послугами. Завдяки цьому сьогодні в мережі Інтернет купити можна практично все: від цвяха й до літака.

Жителі всього світу, в тому числі і українці, по достоїнству оцінили зручність і вигоду онлайн-шопінгу, тому обсяги інтернет-комерції невпинно зростають з року в рік. Тільки уявіть собі, що перші інтернет магазини з'явилися ще 25 років тому, коли в нашій країні про інтернет мало хто знав, не кажучи вже про використання його для онлайн-шопінгу.

Одним з перших інтернет-магазинів в світі став американський онлайн-майданчик Аmazon, який вперше був запущений в 1994 році. При цьому варто відзначити, що нинішній гігант інтернет-торгівлі Аmazon спочатку мав величезну кількість недоробок і багів. Засновник Амазон Джефф Безос пояснив це бажанням вийти на інтернет-ринок раніше конкурентів, що частково й дало згодом перевагу перед багатьма з них.

В даний час Аmazon б'є світові рекорди не тільки за обсягами продажів, але і за асортиментом товарів. Багато наших співвітчизників вже також оцінили по достоїнству онлайн-шопінг в даному інтернет-магазині, адже, враховуючи наявність безлічі акцій і знижок, покупки дійсно бувають дуже вигідними. Єдине, що відлякує багатьох українців, це доставка товарів з Аmazon, яка займає чимало часу і часто здійснюється за допомогою посередників.

Як здійснюється доставка товарів з Аmazon в Україну

Незважаючи на те, що Аmazon має кілька своїх представництв в країнах Західної Європи, багато досвідчених шоперів вважають за краще здійснювати покупки саме в американському інтернет-магазині. Це пояснюється тим, що на онлайн-майданчику в США ціни найчастіше нижчі, та й акційних пропозицій значно більше. Єдина складність для українців – доставка з Амазону в Україну, яку значною мірою допомагають полегшити такі компанії, як BringerUA.

При цьому, BringerUA – це сервіс купівлі та доставки товарів не лише з Аmazon, але й з багатьох інших закордонних інтернет-магазинів, які працюють В США, Китаї, Канаді, Європі. Зокрема, BringerUA можна використовувати для доставки товарів з Німеччини – https://bringer.com.ua/shop-sale/germaniya/.

Доставка товарів з Аmazon за допомогою подібних компаній-посередників допомагає не тільки зменшити терміни доставки, а й контролювати її на кожному етапі подорожі посилки з США в Україну. При цьому доставка з Амазону не коштуватиме занадто дорого, так як потрібно буде заплатити лише за вагу посилки. За допомогою посередників доставка товарів з Аmazon зазвичай займає не більше 5-7 днів.

Доставка товарів з Аmazon за допомогою посередників краща ще й тим, що подібні компанії пропонують за свої гроші придбати потрібний вам товар. Тобто, заплатите ви за свою покупку вже в Україні, коли особисто отримаєте свій товар, що є додатковою гарантією для скептиків, які бояться закордонного онлайн-шопінгу.

Категория: Здоровье и красота | Просмотров: 50 | Дата: 24.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте