Запрацював сайт, де надається психологічна допомога в Україні

Що таке психологічна допомога

Психолог – це фахівець, який надає психологічну допомогу у складних життєвих ситуаціях. Психолог не ставить психіатричний діагноз та не призначає медикаментозне лікування. При необхідності він може порадити звернутися до лікарів-психотерапевтів чи психіатрів, які мають право на це.

У роботі психолог використовує психотерапію. Психотерапія – це особлива форма взаємодії, яка спрямована на опрацювання проблем клієнта та покращення його психоемоційного стану.

Коли потрібна психологічна допомога онлайн

Психологічна допомога в Україні найчастіше потрібна тим, хто помічає у себе:

 • пригнічений настрій, занепад сил, відсутність мотивації;
 • складні відносини з людьми (у сім'ї, на роботі, у відносинах);
 • почастішали конфлікти з друзями, рідними, дітьми;
 • проблеми із самооцінкою, прийняттям рішень, відповідальністю;
 • порушення харчової поведінки (переїдання, виснажливі дієти);
 • проблеми з виконанням завдань (робочих, побутових), які раніше виконувались легко.

Ці та інші подібні проблеми – привід звернутися до психолога.

Психологічна допомога в Україні: де знайти спеціаліста?

Ні для кого не таємниця, що переважна більшість українців все ще досить скептично ставиться до психологів та частіше за все просто соромляться звертатися за психологічною допомогою. Але досить важке соціально-економічне становище, та ще й війна, що прийшла в Україну, зробили послуги психологів більш затребуваними. Додаткове підтвердження цього – поява ресурсів, що надають психологічну допомогу в Україні, один з них – портал психологів України gopsy.online.

Сервіс gopsy.online допомагає за лічені хвилини знайти психолога майже у будь-якому місті чи навіть отримати психологічну допомогу онлайн. Все досить просто та зручно, саме тому все більше людей обирають саме gopsy.online.

Якщо вам також потрібна психологічна допомога в Україні, просто оберіть спеціаліста на сайті gopsy.online, оплатіть його послуги, отримайте консультацію у зручний для вас час, після чого оцініть її якість та залиште відгук. Саме відгуки допоможуть людям обрати психолога у майбутньому – тому будьте максимально об’єктивними, оцінюючи робото психолога.

Як вибрати психолога на gopsy.online

Щоб зрозуміти, як вибрати психолога, важливо звертати увагу на наступні моменти:

 1. Освіта. Психолог – не лікар, він не має медичної освіти. Але має бути як мінімум диплом про вищу освіту за спеціальністю «Психологія». Як максимум – ще й курси підвищення кваліфікації з цієї суміжної спеціальності.
 2. Досвід роботи. Великий досвід роботи має на увазі, що психолог стикався з різними проблемами у клієнтів та навчився ефективно їх вирішувати.
 3. Підхід. Результати роботи з психологом залежать від методів психотерапії, які він використовує. Для вирішення одних проблем краще підходить гештальт-терапія, для інших – когнітивно-поведінкова. Якщо ви звертаєтеся до психолога вперше і не знаєте, який метод вам підійде, краще зупинити свій вибір на психологу, який працює в декількох напрямках.
 4. Робота з конкретним запитом. Багато психологів мають спеціалізацію. Одні працюють тільки із залежними людьми, інші вважають за краще консультувати з питань особистої ефективності. Універсальних спеціалістів небагато, тому перед записом до психолога дізнайтеся, чи він працює саме з вашою проблемою. Наприклад, наразі найбільш затребуваною є психологічна підтримка під час війни та вирішення супутніх проблем.
 5. Відгуки. Відгуки на gopsy.online допомагають зрозуміти, як психолог спілкується з клієнтами, як пропонує працювати із тією чи іншою проблемою. Важливо, щоб фахівець був уважним, чемним, доброзичливим, умів привернути до себе. Також важливо, щоб психолог відповідально підходив до вирішення проблем клієнта, рекомендував «робочі» методи для цього. Все це та багато іншого можна дізнатися за відгуками про психолога на сайті gopsy.online.
Категория: Услуги | Просмотров: 2266 | Дата: 29.03.2022 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте