Оренда навантажувача: зручно та вигідно

Ті компанії, котрі мають потребу в послугах навантажувача не завжди можуть дозволити собі купити таку дорогу спецтехніку, а у багатьох випадках це просто недоцільно. Економні власники бізнесу воліють орендувати навантажувач при сезонних і тимчасових роботах, при виході власної аналогічної машини з ладу (на період ремонту), а також коли не вистачає оборотних коштів на покупку нової техніки.

Найбільш поширеними та затребуваними є вилочні навантажувачі - вони надійні та маневрені, здатні виконувати складування, перевезення та підйом вантажів при укладанні на верхні полиці стелажів великої висоти. Витрати на покупку цих машин чималі, але незважаючи на ціну, ви зможете знизити вартість проведення вантажно-розвантажувальних операцій, просто орендуючи їх.

Компанія «Денал Груп» дає просту можливість знайти недорого спецтехніку кращих світових виробників для тимчасової і постійної роботи як в Києві, так і в усіх регіонах України. До послуг споживачів - велика кількість сучасних моделей ефективних, функціональних, економічних навантажувачів від відомих брендів: Jungheinrich, Тойота, Still, BT на складі компанії.

Чому працювати з «Денал Груп» - вигідно

Оренда спецтехніки у компанії «Денал Груп» для індивідуальних підприємців і підприємств України стане вигідною альтернативою придбання навантажувачів.

З таким орендодавцем можна добре заощадити на:

  • сервісному обслуговуванні навантажувача;
  • наймі водіїв-операторів;
  • вартості запчастин.

Замовити техніку з оператором для оренди можна не тільки в Києві, а й в регіонах України. При цьому вартість штабелювання, навантаження та переміщення залишається вельми доступною й є трохи нижчою, ніж ринкові розцінки на аналогічні послуги в даній сфері.

При оформленні договору оренди навантажувача «під ключ» вартість послуг водія, палива для газових і бензинових моделей, зарядки акумуляторів для електронавантажувачів, технічного обслуговування включені в оплату. Дозаправку здійснюють співробітники компанії-орендодавця. Замовник захищений по гарантії - в разі виходу машини з ладу негайно надається аналогічний навантажувач на заміну.

Вибирати малогабаритну й універсальну спецтехніку легко прямо на сайті за допомогою фільтрів або звернувшись за допомогою до менеджерів за телефонами чи через форму зворотного зв'язку. Вартість оренди навантажувачів ретельно прораховується, згідно з технологічними особливостями техніки, обсягом та умовами робіт. Ваші завдання будуть виконані у повному обсязі в обумовлені терміни.

Детальніше тут - https://denal.com.ua

Категория: Услуги | Просмотров: 168 | Дата: 27.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте