Понедельник, 27.05.2019, 16:12        О проекте Контакты Статьи
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Оцінка срібла в ломбарді

оцінка сріблаЧому люди звертаються до ломбардів

Українці з кожним роком все частіше звертаються до ломбардів. Деякі наші співвітчизники таким чином позбавляються від непотрібних речей, які ще можна продати. Однак більша частина клієнтів звертаються в ломбард, щоб взяти гроші під заставу цінного майна, і це зовсім не дивно, так як економічна ситуація в Україні залишає бажати кращого, і багатьом людям часто не вистачає грошей, щоб дожити до чергової зарплати, пенсії або стипендії.

Більшість думають, що в ломбард зазвичай здають золото, дорогоцінні камені, побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки та іншу побутову техніку. Однак при цьому багато хто забуває, що також ломбардом проводиться і оцінка ювелірних виробів зі срібла, які також можна здати.

Як проводиться оцінка срібла в ломбарді

Оцінка срібла в ломбарді користується значно більшою популярністю, ніж ви могли б подумати, причому приймають не тільки ювелірні прикраси і брухт, але ще і столові прибори, і предмети старовини. При цьому оцінка старовинного срібла зазвичай проводиться ще з урахуванням історичної та художньої цінності виробів. Якщо ж виріб не представляє особливої історичної та художньої цінності, то на вартість впливає його проба, вага і стан (наявність пошкоджень, подряпин, вм'ятин і т. ін.).

Якщо ви хочете попередньо дізнатися орієнтовну вартість виробу, то сьогодні це можна зробити навіть не виходячи з дому, наприклад, скориставшись онлайн калькулятором оцінки срібла або золота, який пропонує ваш ломбард.

Якщо оцінка срібла виконується в ломбарді, на вартість впливають наступні чинники:

  • Вид срібла. Тут різниться оцінка ювелірного, технічного та оцінка столового срібла. При цьому ювелірні вироби цінуються найвище.
  • Проба. Це, напевно, найбільш важливий параметр, який враховується під час оцінки срібла в ломбарді. Проба вказує на кількість домішок у виробі. Найбільш поширеними пробами срібла є 999, 960, 925, 875, 750 та інші. Чим вище проба, тим дорожче коштує виріб.
  • Стан вироба. В першу чергу саме оцінка ювелірних виробів зі срібла висуває особливі вимоги до зовнішнього вигляду прикрас, тому наявність подряпин, відколів, вм'ятин, потертостей та інших пошкоджень, знижує загальну вартість.

В середньому ломбарди платять за один грам срібла близько 10 гривень – для ювелірних виробів найвищих проб, і 5 гривень – за технічний метал.

Категория: Услуги | Просмотров: 52 | Дата: 29.04.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]