Як вигідно обміняти євро на долари

Як обміняти євро на долариЄ два основних способи поміняти євро на долари – звичайний обмін і обмін через крос-курс. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Але щоб вибрати дійсно найвигідніший варіант, потрібно порівняти курс в декількох обмінних пунктах. Щоб краще зрозуміти, який спосіб обміну є більш вигідним, розглянемо окремо кожен з них.

Обмін євро на долари через гривню

Цей спосіб обміну здійснює обмін через національну валюту. Він складається з двох процедур – обміну євро на гривні і гривні на долари. До переваг такого способу можна віднести доступність. Таким способом ви зможете обміняти євро на долар в будь-якому обмінному пункті.

Обмін євро на долари через через національну валюту має наступні недоліки:

  1. Гривня – третя ланка, шо сильно може позначитися на результаті. Відбувається це через те, що різниця курсу між валютами не дуже велика, а обмін виконувати по такому курсу невигідно.
  2. У багатьох обмінниках за додаткові процедури потрібно доплачувати. У цьому способі є дві процедури, тому заздалегідь уточніть в обмінному пункті про додаткові витрати.

Обмін євро на долари через крос-курс

Цей спосіб обміну здійснюється безпосередньо і вважається більш вигідним. Тут вже немає третьої ланки, тому ви зможете отримати валюту за одну процедуру. Це зручний і дешевий спосіб, але як і в першому, так і в другому способі є свої недоліки.

Обмін через крос-курс євро на долари має наступні недоліки:

  • Не скрізь пропонують такий спосіб обміну. Тому першим завданням буде - знайти такі обмінники. Наприклад, таким способом обміняти валюту в Харкові можна завдяки компанії https://obmen.kharkov.ua, яка пропонує скористатися послугою крос-курс «євро-долар».
  • Не завжди він буває вигідним. Значення курсу в різних обмінниках може колосально відрізнятися, десь є комісія, а десь її немає, при цьому кожен день курс змінюється – все це впливає на вигоду (сьогодні – вигідно, завтра вже збитково). Тому, перш ніж обмінювати валюту, порівняйте декілька варіантів, тоді ви будете впевнені в тому, що цей варіант – це якраз те, що вам потрібно.

Обмін валюти за кордоном

Бувають відчайдушні люди, які заради обміну євро на долари їдуть в Європу. Такий спосіб має купу недоліків. Це тривалий, витратний і абсолютно невигідний процес. Невигідний, бо спред там буде максимально великим. Так що 10 разів подумайте, перш ніж зважитися на цей крок.

Категория: Услуги | Просмотров: 39 | Дата: 14.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте