Як отримати технічний паспорт БТІ на квартиру

технічний паспорт БТІ на квартируЩо таке технічний паспорт БТІ на квартиру

Технічний паспорт БТІ – це найголовніший документ на будь-яку нерухомість, в якому також, як і в паспорті людини, вказується практично вся найбільш важлива інформація про об'єкт. При цьому потрібно обов'язково розуміти, що техпаспорт БТІ не є правовстановлюючим, а є виключно документом, який містить інформацію про всі характеристики об'єкта нерухомості.

Технічний паспорт БТІ на квартиру обов'язково містить інформацію про її власника (або власників), адресу, план, площу, висоту стель, поверх, кількість кімнат із зазначенням їх розмірів, наявність балкона, комунікацій та інші характеристики, а також персональні дані фахівця, який виготовив документ.

Необхідність отримати технічний паспорт БТІ на квартиру виникає в наступних випадках:

  1. Для виконання будь-яких операцій з переоформленням нерухомості у нотаріуса (купівля-продаж, обмін, дарування тощо).
  2. При переплануванні або додатковому будівництві.

Корисні поради, як отримати технічний паспорт БТІ на квартиру

Найчастіше оформлення технічного паспорта БТІ потрібно в разі переоформлення нерухомості, зокрема в разі її продажу. Тому в подібних випадках термін виготовлення технічного паспорта в БТІ особливо важливий, а, як відомо, державні установи в Україні ніколи не відрізнялися оперативністю своєї роботи. Саме тому найчастіше оформлення технічного паспорта БТІ затягувалося на декілька місяців.

Однак кардинально ситуація змінилася декілька років тому, коли в Україні законодавчо дозволили роботу приватних компаній, які надають такі ж послуги БТІ, як і державні бюро технічної інвентаризації. При цьому в приватних компаніях вартість технічного паспорта на квартиру БТІ часто не на багато вища, ніж в державних, а переваг чимало.

Оформлення технічного паспорта БТІ в приватних компаніях має наступні переваги:

  • Економія часу. Отримати технічний паспорт БТІ на квартиру можна буквально за кілька днів.
  • Економія нервів. Вас не будуть ганяти по різних кабінетах.
  • Відповідальність за результат. Навіть, якщо трапиться таке, що технічний паспорт БТІ буде містити помилку, то її обов'язково оперативно виправлять, переробивши документи бехкоштовно.
Категория: Услуги | Просмотров: 505 | Дата: 09.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте