Що таке гіроборд і як ним керувати

Що таке гіробордЩо таке гіроборд

Гіроборди – це інноваційні транспортні засоби, які відрізняються компактністю і маневреністю, тому у великому місті легко можна маневрувати вузькими вуличками або проїжджати крізь натовп на площах. Вони використовуються не тільки для задоволення, такі пристрої незамінні для працівників просторих складів, сховищ, гіпермаркетів і для тих, кому важко долати великі відстані пішки.

Гіроборди – це економія сил і часу, які можна витрачати на більш цікаві справи. Вони з'явилися на ринку не так давно, але вже дуже популярні, особливо серед молоді.

Де купити гіроборд

Якщо ви зважилися на покупку подібного інтелектуального засобу пересування, то зверніть увагу на гіроборди, представлені на сайті https://hoverboard.com.ua/girobordy/. На цьому сайті є безліч моделей, які різняться своїми характеристиками і зовнішнім виглядом, а також вартістю. Тут підібрати собі електротранспорт зможуть і новачки, і досвідчені користувачі, які вміють чудово маневрувати на невеликій платформі. Втім, навіть початківець зможе швидко розібратися з управлінням гіробордом, головне – спочатку запастися шоломом, наколінниками і налокітники щоб уникнути травм.

Інтернет-магазин hoverboard.com.ua дозволяє купити гіроборд без зайвих фінансових і тимчасових витрат. Все зосереджено в єдиному місці, тому є можливість зручно робити вибір, перебуваючи у себе вдома. Ціни на гіроборди цілком демократичні, тому багато хто зможе собі дозволити такий зручний транспорт.

Як керувати гіробордом

Щоб навчитися їздити на гіроборді, потрібно поставити його на землю і включити. На панелі пристрою повинен загорітися зелений індикатор, який свідчить про його готовність до роботи. Одну ногу варто поставити на платформу і спробувати вирівняти її, щоб активізувати систему балансування. Активізація відбувається після того, як платформа опиняється в горизонтальному положенні.

Центр ваги тіла перерозподіляється на опорну ногу на платформі, потім потрібно стати прямо і помістити другу ногу на транспортний засіб. Правила руху дуже прості: для початку переміщення варто нахилитися вперед, уникаючи падіння, якщо є потреба в русі назад або зупинці, то здійснюється нахил назад. Для повороту праворуч нахиляється вперед права нога, ліворуч – ліва. Розворот виконується нахилом однієї ноги вперед, а іншої – назад.

Якщо ви забажаєте припинити поїздку, то зменшіть швидкість і зупиніться. Зійдіть з платформи, знімаючи з неї ноги по черзі. Потім варто вимкнути гіроборд. Якщо його не вимкнути, він залишається в робочому стані ще 5 хвилин, потім вимкнеться автоматично. Не слід піднімати гіроборд з землі, коли він включений. Також не можна включати пристрій, якщо він не знаходиться на поверхні землі.

Категория: Транспорт | Просмотров: 68 | Дата: 16.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте