Промислова м'ясорубка

м'ясорубка промисловаПромислова м'ясорубка – важлива побутова техніка для кухні

Для організації роботи на кухні ресторану або кафе необхідна велика кількість всілякого професійного обладнання, до числа якого відноситься і промислова м'ясорубка. Саме професійні м'ясорубки дозволяють швидко переробляти велику кількість м'яса, яке необхідне для приготування різних ресторанних страв, включаючи м'ясні соуси.

На сьогоднішній день виробники професійного обладнання для приготування їжі пропонують широкий асортимент м'ясорубок, що істотно ускладнює процес вибору. Тому дуже важливо знати ті параметри, на які необхідно звертати увагу в першу чергу.

Як вибрати промислову м'ясорубку

Щоб зрозуміти, як вибрати промислову м'ясорубку правильно, зверніть увагу на наступні параметри:

  • Потужність. Малопотужна промислова м'ясорубка може не впоратися з подрібненням великих партій м'яса, тому краще відразу витратитися на потужний апарат, інакше доведеться платити двічі.
  • Набір ножів. Для невеликого закладу досить буде м'ясорубки з класичним набором з трьох ножів, тоді як для великих магазинів або великих ресторанів краще купити промислову м'ясорубку з набором «повний унгер» (в даний набір входить шість ножів). Є також м'ясорубки з набором «напівунгер», в який входить чотири ножа, – такі м'ясорубки можна використовувати в закладах із середнім об'ємом виробництва.

Наразі встановлено такі норми виробництва фаршу, згідно з якими фарш потрібно переробляти два рази. Використання в даному випадку м'ясорубки з «повним унгером» дозволяє зробити це в два рази швидше.

Професійні м'ясорубки істотно дорожче побутових, чому є маса пояснень. В першу чергу слід розуміти, що професійна м'ясорубка набагато потужніша, а тому дозволяє за досить короткий час переробити багату кількість м'яса. Але навряд чи в домашніх умовах потрібно переробляти м'ясо в таких кількостях. У промислових м'ясорубках встановлений блок двигуна з нержавіючої сталі, який запобігає різноманітним механічним пошкодженням. Крім того, промислова м'ясорубка істотно переважає побутову за кількістю ножів, які значно підвищують її продуктивність.

Вибираючи професійну м'ясорубку обов'язково потрібно оцінити ті обсяги виробництва, які вона повинна буде виконувати.

Категория: Техника | Просмотров: 185 | Дата: 11.12.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте