Переваги ноутбуків Lenovo

ноутбуки LenovoНоутбуки Lenovo – китайська техніка високої якості

Досить давно ноутбуки Lenovo з’явилися на полицях українських магазинів електроніки. При цьому компанія не обмежена одним видом продукції в комп'ютерній техніці – в її асортименті є планшети, смартфони та інші гаджети. Але в даній статті ми обговоримо саме переваги ноутбуків Lenovo китайської компанії.

Коли компанія Lenovo вперше прийшла на український ринок, вона була сприйнята як черговий «китаєць», чим все й було сказано. Багато хто скептично поставився до якості продукції чергового китайського бренду, проте вже дуже скоро думка користувачів змінилася.

Перш за все, в Інтернеті активно почала поширюватися інформація про те, що Lenovo – це не зовсім «китаєць», бренд викупив бізнес у американської компанії IBM, відповідно, частина співробітників почала працювати під керуванням нового керівництва. Ще однин важливий момент – головний офіс компанії знаходиться на території США. Потихеньку, впродовж декількох років Lenovo впевнено освоювала український ринок і сьогодні є повноцінним його учасником.

Особливості та переваги ноутбуків Леново

Ноутбуки Lenovo, величезний асортимент яких представлений на сайті https://eldorado.ua/uk/notebooks/c1039096/producer=lenovo/, мають ряд переваг та особливостей, завдяки яким техніка користується попитом у покупців.

Основні переваги ноутбуків Lenovo полягають у наступному:

  • Оригінальний дизайн. Серед величезного асортименту ноутбуків компанії є безліч моделей, які виділяються завдяки своєму унікальному дизайну.
  • Гарантія. Гарантійне обслуговування залежить від моделі ноутбука. Для бюджетних – 1 рік, для моделей бізнес-класу – 3 роки. Виробник може взяти техніку на ремонт, а може надіслати запчастини для самостійної їх установки.
  • Зручне ПО. Компанія розробила і впровадила в свої ноутбуки дуже зручні програми, наприклад, для передачі файлів (ShareIt і REACHit) або досить практичний додаток для відновлення файлів OneKey.
  • Використання інноваційних технологій. Бюджетні і дорогі моделі можуть мати кут розкриття 360 градусів. Функція WRITEit дозволяє писати прописом в будь-якому текстовому полі. Деякі моделі підтримують технологію 3D під час перегляду відео.
  • Гнучка цінова політика та широкий діапазон цін. Ноутбуки Lenovo можуть коштувати як 300, так і 1000 доларів. При цьому є досить широкий асортимент моделей ноутбуків Lenovo у середньому ціновому сегменті з вартість близько 500 доларів.
  • Безпека. Ноутбуки Lenovo відрізняються підвищеними характеристиками безпеки, а деякі моделі спеціально призначені для бізнес-середовища.

Ноутбуки Lenovo міцно зайняли свою нішу на ринку. Виробник обіцяє ще більше інноваційних новинок цього року, а також  зберегти гнучку цінову політику при високій якості.

Категория: Техника | Просмотров: 953 | Дата: 12.12.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте