Нагрівальний мат для теплої підлоги

Нагрівальний мат для теплої підлогиНагрівальні мати – енергоефективна «тепла підлога»

На сьогоднішній день «тепла підлога» користується величезним попитом. Особливо популярні нагрівальні мати, які являють собою кабель на сітці. Встановивши їх під керамічну плитку, ви забезпечите досить ефективний та економний підігрів підлоги.

Різновиди нагрівальних матів для теплої підлоги

Одножильний нагрівальний кабель

Основний елемент даної моделі – кабель. При монтажі обидва кінці мату необхідно під'єднати до терморегулятора. Через випромінювання електромагнітного поля його не рекомендується використовувати в приміщеннях, де цілодобово перебувають люди, краще встановити їх в кухні або ванній кімнаті.

Двожильні нагрівальні мати

Цей тип є більш сучасним, оскільки двожильні нагрівальні мати оснащені електричним кабелем крім нагрівальної жили. Сьогодні вибрати подібні нагрівальні мати можна, наприклад, на сайті https://newpol.org.ua/item/1163-nagrevatelnyjj-mat-in-therm-eco-lpdsv-200-vtmkv-chekhiya, де представлений досить широкий асортимент.

Даний вид нагрівальних матів більш простий для монтажу за рахунок того, що з одного краю нагрівальна жила і електропровід заховані в «муфту», а з іншого – є виведення, які призначені для підключення до терморегулятора. Це дозволяє здійснити монтаж в будь-якому бажаному місці, проте, ціна на двожильні нагрівальні мати для теплої підлоги на порядок вище, ніж у одножильних моделей.

Переваги нагрівальних матів для теплої підлоги

Нагрівальний мат для теплої підлоги має ряд беззаперечних переваг:

  • Оскільки устаткування монтується безпосередньо під покриттям підлоги, воно не займає зайве місце, тим самим заощаджуючи корисний простір приміщення.
  • Монтаж матів значно простіший, ніж установка нагрівального кабелю для теплої підлоги, а швидкість розігріву до необхідної температури значно вище.
  • Нагрівальні мати можуть встановлюватися не на всю площу кімнати, а значить і витрата електроенергії значно зменшується.

При виборі нагрівального мату звертайте особливу увагу на його розмір. Щоб правильно визначитися з вибором, попередньо розрахуйте площу в приміщенні, яку буде займати безпосередньо тепла підлога (в неї не повинен включатися простір, що знаходиться під важкими предметами).

Категория: Техника | Просмотров: 46 | Дата: 28.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте