Як вибрати промисловий тістоміс

промисловий тістомісЯкісний тістоміс, представлений на сайті https://profoblad.com/ru/product-category/electromech-ru/testomesy/, на сьогоднішній день є досить затребуваним обладнанням в хлібопекарській промисловості. Саме цей зручний і надійний апарат забезпечує високу продуктивність і робить ваше виробництво більш прибутковим.

Що потрібно враховувати при виборі тістоміса

1. Потужність виробництва і асортимент продукції

Розглянемо варіант пекарні середньої продуктивності і її асортимент, це дозволить вам зробити вибір залежно від можливостей саме вашого виробництва.

Середня хлібопекарня має продуктивність від 500 до 1000 кг хлібобулочних виробів в зміну, тривалість якої зазвичай становить 10-12 годин (залежить від технології). При такому обсязі виробництва використовується 1-2 трисекційних пекарських шафи продуктивністю 50 кг/годину і ротаційна піч продуктивністю близько 100 кг/годину.

Основний асортимент хлібобулочних виробів таких хлібопекарень становить: формовий хліб, батони, подовий хліб із пшеничного борошна або суміші житнього та пшеничного (житньо-пшеничний хліб). Крім цього, на даному обладнанні можна випікати і інші вироби хлібобулочної продукції, на які існує попит.

Для такої категорії продукції потрібно купувати тістоміс для дріжджового тіста. Ніяка тістомісильна машина іншого типу не підійде, тому що тістоміси для дріжджового тіста мають спеціальну конструкцію, що враховує особливості структури дріжджових сумішей. Це значно підвищує якість замісу і, в кінцевому підсумку, якість готових виробів.

2. Продуктивність тістомісильного обладнання

При виборі тістоміса потрібно враховувати, що продуктивність, яку він має за один заміс, повинна бути така ж, як у трисекційной пекарської шафи за одне разове завантаження.

Це пов'язано з тим, що певні стадії технологічного процесу виробництва хліба мають строгу тривалість за часом, наприклад, процес вистоювання хліба. Так, перевищення часу вистоювання хлібних заготовок неприпустимо, так само, як і його зменшення. Якщо тістоміс матиме продуктивність, яка не відповідає разовому завантаженню печі, то піч або тістоміс будуть використовуватися нераціонально, тобто, працювати не в повну потужність, що потягне за собою зайві витрати.

З огляду на це, для пекарні середньої продуктивності зазвичай підходить тістоміс на 140 літрів. Він має необхідну продуктивність одного замісу і найвище співвідношення продуктивності та ціни в порівнянні з іншими моделями. Отже, за розумну ціну ви купуєте промисловий тістоміс досить великої продуктивності.

У випадках, якщо продуктивність хлібопекарні вище або нижче середньої, слід розглядати моделі тістомісильних машин об'ємом 60-330 літрів, які мають продуктивність більше або менше відповідно.

Категория: Техника | Просмотров: 48 | Дата: 30.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте