Як вибрати алмазні коронки

алмазні коронкиАлмазні коронки для буріння

Алмазні коронки – це інструмент з алмазним напиленням, який використовується в ремонтно-будівельних роботах. Вони проробляють отвори різного діаметру під прокладку комунікацій в досить твердих матеріалах, таких, як бетон, залізобетон, керамограніт, граніт та ін.

Корисні поради, як вибрати алмазні коронки

Щоб зрозуміти, як вибрати алмазні коронки, зверніть увагу на основні параметри інструменту:

  • Діаметр різьблення хвостовиків. Бувають двох видів: ¼ дюйма – встановлюються на універсальні пристрої, ½ дюйма – на невеликі установки.
  • Довжина робочої частини. Стандартна довжина – 450 мм. Це універсальні алмазні коронки для алмазного свердління будь-яких матеріалів. Але можна при необхідності купити алмазні коронки нестандартної довжини.
  • Тип сегменту, ріжучої частини. Від нього залежить сфера застосування інструменту. Лазерне припаювання сегмента до коронки – в результаті виходить рівний стик між корпусом і ріжучої частиною. Такі коронки використовуються, як для сухого, так і мокрого різу (цегла, пінобетон). Припаювання за допомогою флюсу – такі коронки використовуються виключно для роботи з примусовим охолодженням (армований бетон).
  • Тип буріння, при якому можливе застосування інструменту. Ударний – використовується для різання отворів діаметром 20-100 мм, застосовуючи перфоратор. Мінусами ударного виду буріння є те, що ріжуча кромка руйнується при контакті з арматурою, а також спостерігається висока вібрація. Безударне – повільне, трудомістке буріння, яке прицьому не має недоліків ударного типу.
  • Тип матеріалу. Алмазна коронка по бетону містить полікристалічні алмази на ріжучій частині. Алмазна коронка по керамограниту має високу міцність, потребує використання примусового охолодження і не застосовується при ударному типі буріння. Алмазна коронка для плитки проробляє отвори великого діаметру для прокладки електропроводки, каналізації та інших комунікацій.

Різні виробники випускають свої модельні ряди алмазних коронок для свердління і можуть значно відрізнятися (розмір свердла, кількість сегментів, розмір, форма сегмента). Наприклад, алмазна коронка DiStar має великий робочий ресурс, якісний матеріал і виготовлення. Даний виробник пропонує широку модельну лінійку для різних видів робіт.

Категория: Техника | Просмотров: 33 | Дата: 09.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте