Як правильно вибрати праску

Як вибрати праскуЧому важливо знати, як вибрати праску

Прообраз сучасної праски – важке чавунне пристосування, яке з'явилося майже три сотні років тому. На відміну від попередніх років, коли у господинь не було особливого вибору, сьогодні є над чим замислитися, зокрема й як вибрати праску серед безлічі пропозицій виробників.

Сьогодні неважко заплутатися в різноманітних моделях сучасних прасок, їх функціях і можливостях, пропонованих покупцеві. Розглянемо докладніше модифікації прасок, основні відмінності і переваги конфігурацій, щоб краще зрозуміти, що саме варто вибрати.

Види і функції сучасних прасок

Асортимент побутової техніки включає величезну кількість прасок, що розрізняються конструкцією, набором функцій, країною-виробником і вартістю. Якщо хочете в цьому переконатися, заходьте сюди.

Умовно праски можна розділити на кілька основних категорій:

  1. Дротові – звичні електричні праски, що підключаються до електромережі через розетку;
  2. Бездротові – в таких моделях шнур не заважає і не обмежує дій;
  3. Дорожні – компактні моделі, що складаються, які легко взяти з собою у відрядження або на відпочинок.

За типом пароутворення праски бувають:

  • без відпарювання – найбільш дешеві і прості моделі;
  • з відпарюванням – розрізняються способом подачі пари і площею розташування отворів, через які подається пара;
  • з парогенератором – найбільш дорогі напівпрофесійні моделі, забезпечені генератором пари для прасування одягу в розвішеному положенні.

Корисні поради, як правильно вибрати праску

Спосіб подачі пари

Пара може подаватися горизонтально (відпарювання під час звичайного прасування) або вертикально (можна відпарювати одяг, що висить на вішалці). Додатково нові моделі оснащуються функціями зрошення тканини водою, парового удару, а також парогенератором.

Потужність праски

У продажу є моделі з потужністю від 1,5 до 2,5 кВт. Менш потужні праски витрачають мінімум електроенергії і підійдуть для невеликої сім'ї, більш потужні – швидко нагріваються і справляються з прасуванням великої кількості одягу та білизни. Вибираючи, яка потужність праски краще, слід враховувати інтенсивність та регулярність прасування.

Безпека

Найкраще вибирати праску, яка оснащена системою автоматичного вимкнення і захистом від перегріву. Деякі моделі можуть сповіщати про відключення звуковим сигналом або індикацією.

Додаткові функції прасок

Експерти рекомендують звернути увагу на праски, що мають знімну підошву для шовку, функцію самоочищення, захист від крапель і фільтри проти утворення накипу. Ці додаткові функції вбережуть одяг від появи плям, а також продовжать термін служби праски.

Тип підошви праски

Від матеріалу, з якого зроблена поверхня підошви праски, залежить якість прасування, довговічність праски і дбайливе ставлення до тканин. Підошва праски може бути виготовлена з алюмінію, нержавійки, кераміки, металокераміки, а також бути з титановим або тефлоновим покриттям. При цьому кожний тип підошви праски має свої певні недоліки та переваги.

Категория: Техника | Просмотров: 52 | Дата: 28.01.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте