Пластикові труби для води

Пластикові трубиПластикові труби – простота та надійність

При будівництві свого заміського будинку необхідно вирішити безліч питань. Особливо важливо визначитися, які саме труби будуть використовуватися в системі водопостачання вашого майбутнього будинку. Вирішити це питання потрібно до того, як почнеться монтаж систем водопостачання і каналізації, а також до того, як буде розпочатий монтаж опалення.

Сучасні виробники будівельних матеріалів пропонують нам величезний вибір різних труб. Всі вони мають свої переваги і недоліки. Але нам би хотілося відзначити, що весь цивілізований світ вже багато років використовує труби, виготовлені з полімерів. Такі вироби застосовуються для прокладки централізованої системи водопостачання, опалення та каналізації, а також для розведення системи теплих підлог.

Сучасні пластикові труби можна також використовувати для організації розгалуженої системи гарячого та холодного водопостачання. Для кожної з таких систем призначені свої труби, які характеризуються багатьма різними параметрами. Так, наприклад, для систем холодного водопостачання цілком підійде недорога тонкостінна труба. А ось для прокладки системи гарячого водопостачання необхідно використовувати армовані або металопластикові труби з температурною межею до дев'яноста градусів.

Пластикові труби можуть виготовлятися з поліетилену, поліпропілену, полібутена, полівінілхлориду, склопластику і безлічі інших сучасних полімерних матеріалів, а сучасну трубопровідну арматуру для них можна знайти на сайті https://valves.com.ua/oborudovanie/truboprovodnaja-armatura.

Пластикові труби для води: особливості та переваги

Пластикові труби мають безліч переваг, які є вирішальними при виборі.

Основні переваги пластикових труб:

  • Довговічність. Гарантійний термін служби багатьох труб, виготовлених з полімеру, досягає п'ятдесят років і більше. Для порівняння – термін безаварійної роботи магістралей з металевих труб складає всього лише двадцять років, а в системах опалення і того менше.
  • Труби не заростають всередині. Пластикова труба, на відміну від металевої, не заростає зсередини і в результаті пропускна здатність водопроводу в цілому не падає з часом. Через заростання в трубі накопичується бруд і металізоване іржаве сміття, і рано чи пізно це приводить в непридатність прокладки та ущільнювачі. Крім того, таке сміття дуже сильно забиває радіатори системи опалення.
  • Невелика вартість. Для монтажу пластикових труб не знадобитися спеціалізований інструмент, тому що з’єднання більшості труб використовують фітинги.
Категория: Стройматериалы | Просмотров: 533 | Дата: 25.06.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте