Листовий металопрокат від компанії «Металобаза М-Метал»

види металопрокатуЩо таке металопрокат

Металургійне виробництво є перспективною галуззю промисловості. Багато століть професія металурга затребувана і почесна, а виробництво металопрокату займає лідируюче положення в даній галузі.

Металопрокат – результат переробки методом прокату металевих заготовок в лист до заданих розмірів на спеціальному обладнанні при певній температурі. Температура виготовлення і хімічний склад заготовки визначають властивості отриманого матеріалу.

Виготовляються різні види металопрокату, що відрізняються за матеріалом, способом виготовлення і формі:

  • листовий прокат;
  • фасонний;
  • трубний;
  • сортовий.

Холодний і гарячий металопрокат

Залежно від температурного режиму, розрізняють гарячий листовий металопрокат (виготовляється при 920 градусах за Цельсієм) і холодний (можливо виготовити навіть при кімнатній температурі).

При гарячому способі використовують низькосортну сталь і отримують більш тонкі листи або пруток меншого перетину. Розміри одержуваних листів не відрізняються строгістю (нерівномірність товщини), тому потрібна додаткова обробка: окалину, що утворилася на поверхні, видаляють методом травлення.

Отримувані таким способом листовий металопрокат, представлений на сайті https://www.m-metal.com.ua/, застосовується в спорудженні інфраструктурних об'єктів, енергетиці, машинобудуванні, суднобудуванні, в котельному обладнанні.

Холодний спосіб прокату гарантує більш точні розміри, гладку поверхню, а одержуваний продукт має більшу твердість і міцність, відрізняється однорідною структурою. Характеризується більш високою якістю і більш високою ціною в порівнянні з гарячим металопрокатом.

Продукція холодного металопрокату застосовується в автомобілебудуванні, в металоконструкціях, при виготовленні облицювальних і покрівельних матеріалів.

Кольоровий і чорний металопрокат

Залежно від вихідної сировини отримують чорний і кольоровий прокат.

Недорогий і довговічний чорний металопрокат з вуглецевої сталі застосовується при будівництві і в різних галузях промисловості: оборонній, нафтовій, хімічній.

Більш якісні нержавіючі листи відрізняються стійкістю до корозії, зручні в обробці, тому широко використовуються в будівництві і промисловості.

Просічно-витяжний прокат з конструкційної або нержавіючої сталі являє собою металевий лист, виготовлений на спеціальному пресі з рифленою поверхнею. У разі використання його в якості настилів, сходових сходинок або майданчиків, дозволяє збільшити площу, що перекривається, на 60%, зберігаючи граничне навантаження на 1 м2.

Нержавіючі властивості кольорового металопрокату і стійкість до перепадів температур роблять його незамінним в авіаційній промисловості та суднобудуванні. Оцинковані листи використовуються при монтажі фальцевого покриття, в добірних елементах покрівлі, в димоходах, системах вентиляції, в обшивці дерев'яних деталей.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 65 | Дата: 15.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте