Горищні сходи з люком

Горищні сходиПідготовка до установки горищніх сходів з люком

Практично для будь-якого приватного будинку потрібна зручна драбина з люком, яка дозволяє швидко і без особливих зусиль потрапити на горищне приміщення. Однак її вибір і установка вимагають особливого підходу, оскільки конструкція повинна бути надійною і не псувати загальний інтер'єр будинку.

Перед тим, як приступати до монтажу люка призначеного для виходу на горище, необхідно визначитися з точним місцем його розташування.

Для цього до уваги беруться наступні параметри:

  1. Нахил даху.
  2. Розташування стельових балок.
  3. Загальний інтер'єр приміщення і багато іншого.

Також важливо розрахувати ідеальну висоту для сходів, щоб вона не займала весь вільний простір, але в той же час могла забезпечити комфортний підйом вгору.

Як вибрати сходи з люком для горища

Якщо вам необхідна дійсно якісна дерев'яна драбина з люком, вона повинна відповідати наступним критеріям:

  • функціональність і надійність конструкції;
  • простий процес монтажу;
  • якісна теплоізоляція;
  • привабливий дизайн.

Стаціонарні моделі і ті, що складаються

Найбільш зручними є ті сходи горищні, що складаються, які не займають вільного простору і легко висуваються вниз при натисканні на спеціальні ручки. Однак деякі віддають перевагу стаціонарним моделям, які завжди знаходяться в розкладеному положенні. Такі горищні сходи, представлені на сайті https://bud-inteh.com, не повинні заважати на проході і найчастіше встановлюються у великих за площею будинках.

Особливості монтажу горищніх сходів

Незалежно від того, який горищній люк зі сходами ви виберете, особливу увагу варто приділити процесу установки. Виконати її можна самостійно або ж довірити цю роботу фахівцям. Варто враховувати, що після монтажу люк повинен забезпечувати повну теплоізоляцію, так як на горищному приміщенні, як правило, холодніше, ніж в будинку. Щоб в процесі установки люк зі сходами не деформувались, бажано використовувати професійний інструмент і будівельні матеріали.

Заводські горищні сходи з люком поставляються на місця продажу з докладною інструкцією по установці, в якій описано, як без зайвих проблем здійснити монтаж самостійно.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 49 | Дата: 18.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте